2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت دختردارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1024 بازدید | 65 پست
دوتا ناز دختر دارم این سومیه که سه هفته دیگه بدنیا میاد ولی خیلی وقت و هزینه صرف کردم تا نتیجه داد و ...

ان شاالله خداحفظ کن برات به سلامتی زایمان کنی.طبیعی هستی.پیش دکترچی رفتی

مامان ۳تافرشته که هدیه ولطف خدان ومعجزه زندگیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پسر مثلا قراره چکار کنه؟ 😂😂😂 خدایی زشته هنوزم اقکارمون این باشه خدا پسر میده یا دختر. همیشه بگین ...

آره عزیزم اینم همیشه ازخدامیخوام صلاح می دونه بهم بده وازپس تربیت شون بربیام اما خب یه حرکتی هم بمونه بنده صلاح ندونست بده دیگه حرفی نیست حتما صلاح نبوده بازم شکر

ان شاالله خداحفظ کن برات به سلامتی زایمان کنی.طبیعی هستی.پیش دکترچی رفتی

ممنونم برای شما هم همینطور نه اولی طبیعی بود دومیو سزارین کردم این هم سزارینه دکتر هم پیش ماما رفتم ولی کارش خیلی خوبه الان اکثر دکتر زنان و ماماها تعیین جنسیتو انجام میدن دو سه ماه قبل اقدام باید بری پیش دکتر

کلا اینجا همه سر هم میریزن به هر دلیلی😂

والله بخدا حرفی نزدم که😥 من از این شوخیا کنار خواهرام زیاد میکنیم ولی هممون عشق دخترامونیم تو نزدیکا ندیدیم کسی بیشترازما عشق دختر باشه. اگه خدا هم بخواد بخاطر این حرفا بامن قهر کنه که دیگه هیچی

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
نمیدونم والله الان همه ریختن سرم نرسیدم خدا قهرش بگیره منظوری نداشتم من میمیرم برای دخترم😢

عزیزم این رژیما و... همش الکیه. خدا تو قران میگه به هر کی بخواد فرزند پسر و به هر کی بخواد فرزند دختر میده. اگر بهت دختر داد بدون صلاحت تو دختر بوده. ایه 49 سوره شوری رو بخون

2738
عزیزم این رژیما و... همش الکیه. خدا تو قران میگه به هر کی بخواد فرزند پسر و به هر کی بخواد فرزند دخت ...

ببین نمیگم اگر دل ادم یه جنسیت خاص میخواد تلاش براش نکنه ها. ولی اگر تلاش کردی رژیم غذایی دختر یا پسر گرفتی ولی خدا جنسیت دلخواهت نداد بدون صلاحت توش بوده

نمیدونم والله منکه رژیم نگرفتم تا ببینیم خدا چی صلاح میدونه

من خیلی رعایت کردم‌حدودا یکسال بعد اقدام‌کردم‌

البته من پسر می خواستم 

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
والله بخدا حرفی نزدم که😥 من از این شوخیا کنار خواهرام زیاد میکنیم ولی هممون عشق دخترامونیم تو نزدیک ...

نه باباگلم خداازدلت خبرداره بچه برای مادرپدرفرق نداره جنسش چیه جون ونفسشه ولی خوب آدم دوست داره جنسش جورباشه ازهردو

میخوام‌ابجی داشته باشن دخترم دوست دارم وگرنه که سالم باشه اول ازهمه مهمه 

قبل بارادی سردی زیاد بخورین خودت وشورت مخصوصا ماست و دوغ 

بین عشق و نفرت ی خط باریک وجود داره ....
عزیزم این رژیما و... همش الکیه. خدا تو قران میگه به هر کی بخواد فرزند پسر و به هر کی بخواد فرزند دخت ...

صد در قد صلاحم به دختر بوده اینو شوهرم همیشه میگه میگه من ادم خشکی بودم خدا بهم دختر داد دلمو نرم کرد اگه پسر میداد هنوز مثل قبل عصبی بودم ماشاءالله از وقتی دخترم دنیا اومده شوهرم میگه نمیتونم روی ماهشو ببینمو لبخند نزنم

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
2706