2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت دختردارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 65 پست

من که ب رژیم اعتقادی ندارم

من و شوهرم خیلی سردمزاجیم هروز لبنیات وترشیجات ومرغ و خلاصه چیزای سرد تو خونه استفاده میکنیم،ناخواسته باردارشدم ولی بچم پسره،بااینکه فقط سردیجات مصرف کردم

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه باباگلم خداازدلت خبرداره بچه برای مادرپدرفرق نداره جنسش چیه جون ونفسشه ولی خوب آدم دوست داره جنسش ...

اره انشاءالله خدا بهت ی دختر ناز بده به منم یک پسر بده جنسمون جور بشه😅

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
من خیلی رعایت کردم‌حدودا یکسال بعد اقدام‌کردم‌ البته من پسر می خواستم 

ما نهایت 3 هفته رعایت کردیم دیگه سپردیم به خدا

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
2731
عزیزم تجربه ی خودمو بهت میگم نمیدونم ربطی داره یا نه سر دخترم دو سه روز مونده به پریودی رابطه داشتیم ...

اتفاقاجاریمم دو۳روزقبل پریودی انجام داد دخترشد البته ناخواسته بودفک‌نمیکردباردارشه اونموقع 

مامان ۳تافرشته که هدیه ولطف خدان ومعجزه زندگیم 
ما نهایت 3 هفته رعایت کردیم دیگه سپردیم به خدا

ان شاالله خدا خودش کمک کنه 

ما یکم زیادی رعایت کردیم رو دومی هم اثر کرد 😅😆😆😆

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738
براپسرچجوربودرژیمت من برعکسش کنم😁😁😁

من خیلی گرمی می خوردم چون شوهرمم خودش گرم بود یکم بهش میدادم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
سپاس عزیزم آن شالله شما هم به خواستت برسی🌹

مرسی ان شاالله دومیم تو۸ماهه شوهرم میگه بسه ولی خودم بااینکه بدویارم خیلی ،دوست دارم دختر داشته باشم خواهرخوبه.

مامان ۳تافرشته که هدیه ولطف خدان ومعجزه زندگیم 
2706