2733
2739
الهی که همین‌امسال ساکن‌و صاحب خونه ی قشنگ و بزرگ خودت بشی عزیژم و نی نی سالم و سلامتتو همونجا سیسمو ...

عزیزمی ،از خدا برای قلب مهربونت بهترینا رو میخوام

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
دورت بگردم ،دلم آتیشه ،اخه به زن باردار استرس میدن ،برای برادرشوهر مجردم خونه میخرن ،پولشونه میتونن ...

عزیزدلم تا خدای به این بزرگی رو داری چه منت به آدمای ناچیز زمینی

فدای یه تارموت

تحمل کن ان شالله درست مبشه و همین امسال صاحب و ساکن یه خونه بزررررگ‌و‌خوووشگل میشین و نی نیتم همونجا بزرگ‌میکنی😍

فقط عزیزم یه پیشنهاد برات دارم 

بلافاصله بعد خوندن هر نماز ۲۵ بار آیه ۲۹ سوره مومنون رو بخون و از خدا بخواه خودش خونه ی بزرگ و شیک و خوشگل نصیب و روزیت کنه

البته بعد نماز صبح ۷۰ مرتبه باید بخونی

خیلیییی مجربه خیلیا نتیجه گرفتن

۷ تا روضه حضرت مسلم‌هم‌به نیت خونه دار شدن داخل خونه ای که هستی هم بخونی به نبت خونه دار شدن ان شالله به هفتمی نرسیده نقل مکان میکنی به خونه خودت ،اگه نشد هم مطمئنا خیلی زود میشه، هفتمین روضه رو گرو نگه دار خونه جدیدت بخونی

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم تا خدای به این بزرگی رو داری چه منت به آدمای ناچیز زمینی فدای یه تارموت تحمل کن ان شالله د ...

از ته قلبم از خدا می‌خوام یه نی نی صحیح و سالم بهت بده و دلتو شاد کنه ،ان شاالله خبر بارداریت رو بیاری برامون منم در آینده تاپیک بزنم که خونه دار شدم ...امید به خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
از ته قلبم از خدا می‌خوام یه نی نی صحیح و سالم بهت بده و دلتو شاد کنه ،ان شاالله خبر بارداریت رو بیا ...

الهی آمییییین قشنگم

مرسی از دعای زیبات مهربانوووو😍❤️😍

حتما اونایی که گفتم رو اگه تونستی انجام بده خیلیااا نتیجه گرفتنا

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
2731
الهی آمییییین قشنگم مرسی از دعای زیبات مهربانوووو😍❤️😍 حتما اونایی که گفتم رو اگه تونستی انجام بد ...

🫂♥️

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهرم یه کار با درآمد خوب پیدا کنه😭😔خدایا خودت کمک کن

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2738

خیلی چیزا اول سلامتی خودم و خونواده ام

دوم دخملم زودتر بزرگ بشه چون تا الانش رسما سرویس شدم😁🤦‍♀️....سوم پوووول حلال زیاد ب همراه جنبه پولداری

دیگه بقیه آرزوها وقتی پول داشته باشی خود ب خود برآورده میشه

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️
2706