2733
2734
عنوان

دارویی برای خودکشی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1306 بازدید | 171 پست
خودت کسه دیگه ای رو دوست داری

ی نفرو اره ولی جدی نیس

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

[QUOTE=157002340]خدا نمیبینه 💔میدید یا منو میکشت یا فکری به حالم میکرد بعد۲۰سال[/QUOTE

هممون الان مشکل داریم خیلی هم زیاد هممون هم میگیم خدایا چرا من...نا امید نباش به خدا توکل کن انشاءالله خدا خودش درست میکنه همه چیرو به وقتش منکه خیلی امید دارم به آینده

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی نفرو اره ولی جدی نیس

ولی به نظر من اگه واقعا میدونی پسر خوبیه واقعا دستش به دهنش میرسه برو به نظر من ازدواج های اینجوری از ازدواج های عشق و عاشقی خیلی بهتره مطمین باش خیلی دوست داره که نمیره

۹۹/۹/۹      ((بهترین اتفاق زندگیم  ))  
[QUOTE=157002340]خدا نمیبینه 💔میدید یا منو میکشت یا فکری به حالم میکرد بعد۲۰سال[/QUOTE هممون الان ...

منم با هر شرایطی ک خانوادم داشتن ساختم

ولی دیگه نمیتونم با کسی ازدواج کنم ک ازش بدم میاد 

من خودمو میشناسم اینطوری سال بعد تاپیک میزنم راه حل بدین میخوام واقعا بمیرم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
مردد نیستم میگن چون طرف حقوقش بالاس منم امسال دولتی نمیارم باید برم ازاد  ایناهم منو میذارن ل ...

شاید الان چون تو اجباری اینطوری شدی

یه بار بدون هیچ فکر اجباری، جدی بهش فکر کن با یه مشاور مشورت کن، لازم شد پدر و مادرتم ببر مشاور باهاشون صحبت کنه

دارو و قرص بچه بازیه راه حل نیست

منم با هر شرایطی ک خانوادم داشتن ساختم ولی دیگه نمیتونم با کسی ازدواج کنم ک ازش بدم میاد  من ...

اون موقع اگه تایپیک زدی من نبودم راه حل خواستی قرص برنج بخور

۹۹/۹/۹      ((بهترین اتفاق زندگیم  ))  
اون موقع اگه تایپیک زدی من نبودم راه حل خواستی قرص برنج بخور

😂 ن سخته درد میکشم

2740
خوب گازو باز بزار بگیر بخواب دردم نداره خیلی کلاسم داره    

اره این خوبه 😁

خوب فرار کنه کجا بره تا کی بمونه یه دختر تنها با این گرگا اخرش که چی

هیچی پس خودکشی کنه 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
انشالله تاوانشو جلوی چشم خودمون پس بدن اون وقت دیدنی میشن😏دقیقا منم تو دوران مجردی خیلی آزار دادن ت ...

انشاءالله...خیلی سخته بابات اینهمه اذیتت کنه هیچ پشت و پناهی نداشته باشی...یه شب سر سفره منو مامانمو زنداداشم که غریبه هست داشتیم غذا میخوردیم..برنج و مرغ بود منم خیلی گشنم بود خیلی هاااا.بعد سرم پایین بود داشتم غذامو میخوردم همراهش نون هم میخوردم..بعد مامانم گفت فراموش کردم آب بیارم مامانم خیلی خوبه خیلی دوسش دارم..یهو بابام زد زیر خنده گفت اره آب بیار امشب نون زیاد میخوریم خفه نشیم خوبه هی به زن داداشم نگاه میکرد و هر دو بلند بلند میخندیدن..یعنی به من متلک گفت..خداشاهده تازه شروع کرده بودم غذا خوردن گشنه از سر سفره بلندشدم رفتم اتاق دیگه آروم گریه کردم...وقتی بلندشدم مامانم هی میگفت بیا غذاتو بخور چیزی نخوردی..منم گفتم نه سیر شدم.مامانم طفلی سادست..بابام و زنداداشم هنوز داشتن میخندیدن اصلا هم نگفتن غذاتو بخور...این فقط یه نمونه از کاراش بود اینقدر از این کارا کرده اینقدر کتکم زده که خدامیدونه

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
2706