2733
2734
عنوان

دارویی برای خودکشی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1307 بازدید | 171 پست
دیگه قاطع تر از این ی بار ب پسره گفتم من اصلا ازت خوشم نمیاد بعد بهش پیام دادم برو دنبال یکی دیگه م ...

با خانوادت قاطع باش

مامان من میخواست خواستگار زوری بیاره میگفتم من بلند میشم میرم و واقعا هم اون روز با دوستم بیرون میرفتم یا زیارتگاهی جایی و انقدر قاطعانه حرف میزدم که کوتاه میومدن

میبینن مرددی هی اصرار میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کاری میکنی قرص برنج و سم و گچ و خودسوزی و زدن رگ اینا رو امتحان نکن  چند سال پیش یکی از دوس ...

این دیگه اووج بدشانسیش بوده اب قطع میشه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
من حس میکنم یه روزی با خودکشی میمیرم !

انشاءالله که خدا خودش دری به روت باز کنه و این فکرا از سرت بپره

۹۹/۹/۹ خونه دار شدم انشاءالله...دوستی که امضامو میخونی واسه خونه دار شدنم  یه صلوات مهمونم کن و دعام کن لطفا😊...دعا در حق همدیگه زود برآورده میشه....مطمئنم دعاهای قشنگتون معجزه میکنه واسم....مرسی 😘😘😘
2731
اگه بهش بگه خوب خوشحال نباش چی    

دقیقا همین دیگه

عاقل نیس خب

این همه میگم بابا بدم میاد ازت بیخیال شو ول نمیکنه

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
چی گفت؟

اخرین بار گفت چون دوستت دارم دوباره فکر کن

ولی من اصلا نمیتونم کنار بیام

باید اون دنیا جوابمونو بدن...منکه نمیتونم بگذرم از بابام اینقدر که خودش تو مجردی اذیتم کرد بعدشم که ...

انشالله تاوانشو جلوی چشم خودمون پس بدن اون وقت دیدنی میشن😏دقیقا منم تو دوران مجردی خیلی آزار دادن تا جایی که افسردگی و وسواس گرفته بودم حتی نمیزاشتن قرص بخورم میگفتن مگه دیوونه ای در حالی که حالم خیلی وخیم بود و هست😔

با خانوادت قاطع باش مامان من میخواست خواستگار زوری بیاره میگفتم من بلند میشم میرم و واقعا هم ا ...

مردد نیستم

میگن چون طرف حقوقش بالاس منم امسال دولتی نمیارم باید برم ازاد 

ایناهم منو میذارن لا منگنه ک ما نمیفرستیمت