2733
2734

من و همسرم کرونا گرفتیم و کاملا خوب شدیم و دیگ هیچ علاعمی نداریم و الان ۲۵ روزه دیگ توخونه ایم توروخدا اگ‌اطلاعات درست دارید یا اطرافیان از خودتون گرفتید سوال منو جواب بدید دلم لک زده برا خونه بابام کی میتونم برم خونشون ک مطمئن بشم ناقل نیستم تست دیگ نمیخوام بدم فضای بیمارستان الودس میترسم ادم دقیقا تا چن روز ناقل یکی میگ ۱۴ یکی میگ ۲۸ یکی میگ ۲۱ 

عشق یعنی نفست بند یکی باشد وبس👑💍🌹👌

برو

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خداروشگر ک خوب شدین

لطفا فعلا نرو رفتن با ترس ولرز چ فایده داره ی دوهفته دیگم صبرکن

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2738

5 روز دیگه صبر کن برو

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

متاسفانه معلوم نمیشه، یه خانومی همینجا میگفت مامانم یه ماهه گرفته هنوز آزمایشش مثبت میشه! میخوای برو ببینشون ولی دست به چیزی نزن و با فاصله بشین، در و پنجره رو هم باز بزار که مطمعن بشی. 

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋
2706