2733
2739
عنوان

میخوام بچم پسر شه

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 42 پست

هیچ راهی نیس جز دعا کردن ک خدا ب مراد دلت برسونتت

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه اولمه

زیاد سخت نگیر هنوز اولیه دیگه

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2731
2740
میخوای نیت کن بزار محمد اگه پسر شد فامیل ما همینجوری ۳ تا پسر داره

نمیشه نیت کرد ۱۰روز اول محمد صداش کرد بعد اون ی اسم دیگ 🤔🤔🤔🤔

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
نمیشه نیت کرد ۱۰روز اول محمد صداش کرد بعد اون ی اسم دیگ 🤔🤔🤔🤔

نه نمیشه همیشه هم باید صداش کنی مثلا محمد امیر محمد سام محمد نیکان محمدرضا اوووووه هر اسمی دوست داری بزار ولی اولش محمد باشه

من نه منم نه من منم😎

من حس شیشمم میگه بچت پسره از همون اول این اومد تو ذهنم

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
2706