2733
2734
عنوان

میخوام بچم پسر شه

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 42 پست
😂😂😂😂😂😂

نخند خوشحالم نباش حس شیشمم همیشه غلطه😹😹😹

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نمیشه همیشه هم باید صداش کنی مثلا محمد امیر محمد سام محمد نیکان محمدرضا اوووووه هر اسمی دوست داری ...

اخه یکی از اشناهای ما اینکارو کرد برام سوال شده بود هم برا پسرش هم برا دخترش دخترشو تا ۱۰روز فاطمه صدا میزدن 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
2731
واقعا، هر چی خدا بخواد، اما از قبل نذر کردم اگه سالم باشه و پسر باشه یه اسم قرانی براش بزارم

تا ماه دوم نماز میخونی دست بزار سمت راست شکمت و بگو اللهم انی قد سمیته محمد و نذر اسم محمد یا علی کن

2740
بعد اقدام اره فامیلمونم گفت شوهرش دست گذاشته شکمش یه چیزی خونده نگفت چی دمت گرم گلی ⚘

اینکارو هرکی بکنه احتمال بُسیار زیاد پسر‌میشه

خودم ک اولی پسر شد حالا دومی ام میخام اقدام کنم انشالله اینم پسر شه . پسرم برادر میخاد

عزیزم همون لحظه ی لقاح و تشکیل نطفه جنسیت تعیین میشه و حتی یک ثانیه بعدش هم نمیشه کاری کرد اگه مطالعه کنی بیشتر متوجه میشی الان دیگه جنسیتشو نمیشه تغییر داد اول دعا کن سالم باشه بعد جنسیت دلخواهت باشه من دوتا دختر دارم و سومیو دوسال تمام وقت صرف کردم و هرماه اقدام کردم تحت نطر دکتر دارو و تغذیه استفاده کردم با کلیییییی هزینه تا بلخره نتیجه گرفتم ایشالا شما هم بخواست دلت برسی گلم