2737
2734

شوهرم با موتور رفته بود زیر تریلی معجزه شده بود که زنده مونده بود 

میگفت فقط تو اون حالم میگفتم زنم میمونه خدا بهم رحم کن 

میگفت همینجور که زیرش پرت شدم یه لحظه دیدم یه چیزی مثل میخ زیرش گفت سرمو اوردم پایین تا رد شه میگفت خیلی حس بدی داشتم حس میکردم الان سرم جر میخوره 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
یباربه شوهرم گفتم اسنپ بگیربرم هونه ی مامانم گفت باشه پنج دقیقه دیگه بروبیرون منم رفتم سرکوچه یه ماش ...

وااای

یبارم من اسنپ گرفتم عجله داشتم شمارشو زنگ زدم اومد یه ماشین که مثلا تو اسنپ زده بود 206 بعد یه ریو اومد رنگشم فرق داشت....منم سوار نشدم رانندشم عصبانی شد فحشم داد گاز داد رفت  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها سابلیمیناله تبلیغه ها

همش تو هر تاپیکی میاد تبلیغ میکنه .هیچ اعتقادی بهش ندارم 

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

معجزه اینه که با دست خالی تونستیم خونه بخریم...

40 تومن پول داشتیم همه دارو ندارمون بود دادیم برادرشوهرم گذاشت تو بورس با خودمون میگفتیم نهایت 10  20 تومن سود کنیم..3 ماه بعد گفت پولتون شده 300.بایکم قرض و فروختن طلا تونستیم خونه بخریم..وقتی گفت پولتون اینقدره اصلا باور نمیکردم..

چرا؟؟

چون درخاست گزارش کنی تعلیقت میکنن/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2738
از کجا فهمیدی منم میگم با آهنگ رنگ چشم تغییر نمیکنه ،😁

چون سابلیمینال مغز را بهم میریزه این خانم هم کلمه سید هم اورده احساسات ملت جریحه دار بشه😂😂😂نوشته خونه میده شوهر میده کار میده خب یک سابلیمینال هم بسازه گوش بده چند میلیارد پول واسش بیاد که نخواد تبلیغ کنه

خدارو شکر خدا خیلی دوستتون داشته بخدا

اره والا خیلی حس بدی داشتم دوماه تو خونه خوابید فقط از بس درد داشت 😭

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
😔😔

منم تعلیق شدم غصع نخور/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
معجزه اینه که با دست خالی تونستیم خونه بخریم... 40 تومن پول داشتیم همه دارو ندارمون بود دادیم برادر ...

خدارو شکر ک دست دست نکردین و زود خریدین

مبارکتون باشه عزیزم

2706