2733
2734

نه هنوز اگه برگرده ميشه معجزه 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیدم بزرگ خیلی بزرگ 

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2731
من ازیه خانوم سید معجزه دیدم امضام هست

حاجتت چی بود 

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

با ماشبن تصادف کردم سه تا ملق زدم هیچیم نشد فقط پام زخم شد🙁همه فک میکردن مردم تو ماشین

بچه ام معجزه خداس وقتی دیگه از همه جا بریدم و نا امید بودم خدا خودش بعم یچه داد چون دفعه آخر فقط و فقط و فقط از خودش خواستم

اومدنت یه معجزه اس خوش اومدی به زندگیم😍

معجزه یعنی خواب دیشبم.خواب دیدم مامانم برگشته.خواب دیدم ۲۰ساله جای دیگه بوده ولی حالا پیش ما برگشته.توخواب فقط میگفتم اگه معجزه نیس پس چیه.چه خواب دلچسب و شیرینی بود.

2738

من چندسال پیش با یه پسری دوست شدم.اونموقع ارتباطمونو تلفنی پیش میبردیم یبارم رفتیم کافی شاپ .حدودا هفت هشت سال پیش.

بعد بار دوم یا سوم بود آدرس خونشونو داد گفت بیا فلان جا باهم بریم بیرون!!!!منم خل و ساده حرفشو گوش کردم رفتم در خونشون.آپارتمانی بود.بعد گفت بیا بالا تا ن لباس بپوشم حاضر بشم.منم رفتم بالا دم درشون!!!!!!

بعد هی مثلا داشت آماده میشد و اینطرف اونطرف میرفت هی تعارف میزد بیا تو.منم نمیدونم چرا حس میکردم یه نفر تو اتاق پنهون شده.بعد دستمو گرفت با اصرار منو ببره تو منم گفتم اگر دستمو رها نکنی داد میزنم همسایه هاتون بفهمن دستمو ول کرد اونقددددددر دویدم و از ترس میلرزیدم و گلوم و دهنم خشک شده بود.

اونموقع واس من واقعا یه معجزه بود ک من تونستم در برم از دستش

میشه لطفا گزارش بزنید ..میخام مثبت بنویسم براتون تاپیکتم حالمو بد می‌کنه ..ببخش استارتر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5088168/یک-حس-ششم-می-آید?postId=156345005

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
معجزه یعنی خواب دیشبم.خواب دیدم مامانم برگشته.خواب دیدم ۲۰ساله جای دیگه بوده ولی حالا پیش ما برگشته. ...

چ خواب قشنگی

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
2706