2737
2739
عنوان

حامله ام دیشب خاب دیدم رفتم غربالگری بچم دختربود

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 66 پست

من نمیدونم چرا از همون اول ک فهمیدم باردارم ی حسی بم گفت پسره

خودم دلم برا دختر بیشتر ضعف میره اما اصلا اصلا تالا حس نکردم بچم دختره

و خیلی شنیدم ک میگن حس مادر درسته حالا نمیدونم دیگ

غربالگری هم خیلی نگاه کرد ک ببینه ولی گفت مشخص نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه استدلال بدی امید وارم خدابهت ی بچه سالم بده هرچی باشه سالم باشه هیچوقت از لج بقیه این حرفارو نزن ...

عزيزم اين بنده خدا واقعا اذيتم كرده خودم و شوهرم دوست داريم اولي پسر باشه براي پسر اقدام كرديم خيلي گرمي خورديم ولي پسر بشه اون بنده خدام خيلي ميسوزه ايشالا كه سالم باشه اون بنده ي خدا اينقد چشم ديدن منو نداره كه هنوز كه هنوزه نيومده خونم چشم روشني فاميل نزديكم هست خونه ي مادر شوهرم طبقه ي بالاست ميان ميرن ولي يكبار خونه ي من نيومده بچه هاشم كه مياد همش صداشون ميكنه بياين بالا اونجا نرين مامانم و خاله هامم خيلي اذيت ميكنه كلا اين بشر مريضه اينقد بدم مياد شوهرم پشتش در مياد با اينكه بين منو مادر شوهرم در هم اندازي ميكنه تا حالا چند بار سر همين خانم ما بحث كرديم در حدي كه گريه ميكردم ميگفتم بخدا هرچي ميگه دروغه من چطور ثابت كنم روز بعد زفافمون خونه ي طرف بوديم من كمر درد داشتم نميتونستم تشكمونو جمع كنم شوهرم جمع كرد همه جارو پر كرده كه اره مينا شوهرش جاشو جمع ميكنه يا قبل عقد يه بستني با هم خورديم ابرومونو همه جا برد كه اينا بستني خوردن خب مگه چيشده به خدا خيلي اذيتمون كرده و ميكنه ولي شوهرم پشت اونه 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
من شب قبل از غربالگریم خواب دیدم پسره صبش رفتم گف پسره

من قبل اينكه تصميم به اقدام كردن بگيريم خواب ديدم پسره و مامانمم ماه پيش خواب ديده بود يه پسر بغلشه نميتونه ساكتش كنه همش جيغ ميزنه شير مامانمو نميخوره 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728
من قبل اينكه تصميم به اقدام كردن بگيريم خواب ديدم پسره و مامانمم ماه پيش خواب ديده بود يه پسر بغلشه ...

ولی من قبل از اقدام مامانم خواب دیده بود دختر دارم😀ان شءالله همونی که دوس دارین بشه

خسته ام مثل مرد هزار چهره که میگفت:نمــی دونــم چــرا تــو زنــدگــیم هِـــی نمــیــشه”💔
😐😐😐😐😐😐 ینی واقعا میخای پسر بیاری ک یکی و بسوزونی؟

نه خودمون دوست داريم ولي اگه بشه اون خيلي ميسوزه

2738
ولی من قبل از اقدام مامانم خواب دیده بود دختر دارم😀ان شءالله همونی که دوس دارین بشه

شما پسر دارين؟؟؟

من نمیدونم چرا از همون اول ک فهمیدم باردارم ی حسی بم گفت پسره خودم دلم برا دختر بیشتر ضعف میره اما ...

منم مث شما همش حس میکنم پسره قربون صدقش رفتنی ناخوداگاه میگم پسرم😍😍😍البته هرچی که هست سالم باشه 

من۹هفتمه هنو غربالگری نرفتم 

ی نفر ۱۴۰۰ساله که منتظره ۳۱۳نفره 😔😔      آقاجان کجایی                                                                                                                               میشه واسه حاجتم صلوات بفرستین😔😔                                     این جمعه و جمعه های دیگر حرف است آدم بشوم سه شنبه هم می آیی       ‌‌‌‌‌‌                       
2706