2737
2739

شنبه اینده میرم غربالگری...

دیشب اصلا توفکرشم نبودمااما خواب دیدم خابیدم رو تخت سونو شدم دکترگفت همه چی خوبه گفتم جنسیتش معلوم نیست گفت معلومه

گفتم خب بگین گف دختره

اخ تو خاب اشک شوق میریختم ینی میشه رویای صادقه باشه؟؟؟خدایا

معمولا جنسیت برعکسه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واي خدا منم ديشب خواب ميديدم به لك بيني افتادم ايشالا كه اتفاق نيفته برام

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2738

اسی امضامو بخون😍انشالله ک جوجوت سالم ودخمله😍😍😍

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
منم دقیق مث شما خواب دیدم ی هفته بعد صادق شد    

من ديشب خواب ميديدم لك بيني دارم ايشالا اتفاق نيفته پريشب هم خواب ميديدم زلزله اومده

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
من رفتم غربالگری ولی جنسیتو بهم نگفته😔

بمن تو غربالگریه اول گفت صددرصد

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2706