2733
2734
عنوان

خاله ی شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که رابطه مادر شوهر با عروس خوب نیس زیاد عجب نیس ولی شما هم میبینی اینجوریه نرو بمون. هفته ای یه بار برو. وقتی میبینی ازت خوشش نمیاد چطور انتظار داری حالت خوب نیس ازت مواظبت کنه؟

2728
بی محلی بهترین راهه...هیچ وقت زمانی که مریضی انتطار نداشته باش کسی بیاد بالاسرت از خانواده شوهر ولی ...

اصلا یه دختر غریبه تو اتاق خونه آدم ناله کنه من باشم دلم میسوزه. چجوری دلش اومده

من واقعا دلم شکسته... از هیچ کس تا حالا کینه نداشتم. ولی اینبار فرق میکنه

وقتی وارد خانواده شوهرمیشی قلب پراز کینه و نفرت میشه و کم کم قصی و القلب میشی ولی عادت میکنی من این روزاتو پشت سر گذاشتم....تازه وقتی باردار بشی خیلی انتطارات از خانواده شوهرت داری اونو هم از الان نابود کن...خودت باشو شوهرت 

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

حالا پریود شدی چیزی نشده ها.

عزیزم زیاد نرو اونجا بمونی مخصوصا تنها اصلا نمون.

ولی وقتی هم احیانا میری و تنهایی تو اتاق نمون دیگه، حس بدی به خاله شوهرت میدی اینطوری. شما بیدار بودی خب می رفتی بیرون دراز می کشیدی میگفتی ببخشید من امروز زیاد حالم خوب نیست.

به نظر نمیاد مشکل خاصی بینتون باشه، یه کم سوتفاهمه فقط. یه کم سیاست داشته باش.

برای اینکه اذیت نشی خونه شون نرو ، تمام

با اونم مث خودش رفتار کن دقیقا مث خودش

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2738
من واقعا دلم شکسته... از هیچ کس تا حالا کینه نداشتم. ولی اینبار فرق میکنه

تو لایق بهترین ها هستی اروم باش و از خدا صبوری طلب کن با نهایت ارامش با این قضیه برخورد کنی هیچ وقت خودتو در حدی پایین نیار که کینه به دل بگیری

مشکلات بزرگ تری هم تو زندگیت خواهی داشت تو اگر بخوای سره یه قضیه انقدر خودتو ناراحت کنی و به قلب و روحت فشا  بیاری که تو زندگیت نابود میشی.

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

من خیلی زودرنجم خیلی زود بهم برمیخوره.یبار واسه یه کاری منو خواهر کوچیکم مجبور شدیم بریم یه شهر دیگه خونه یکی از فامیلا. بماند که مرد خونه توقع داشت من غذا بپزم و جارو کنم . (البته خانمش یه صبح نبود خونه کثیف بود من جارو کشیدم خونه رو) یبارم داشتم میرفتم تو اتاق دیدم خانمه با پسرش دارن پشت سرما اروم پچ پچ میکنن. متوجه شدم درمورد ما بود.. ولی نفهمیدم چی گفتن .اما بازم ناراحت شدم و عصر ک شوهرش اومد گفتم من میخوام برم ترمینال برگردم شهرمون .

الانم اگه جای تو بودم و حتی همین کلمه ی( ولش کن) رو بشنوم دیگه نمیرم خونشون .مگه این ک اون طرف خودش دعوتم کنه

به نظرم تو تا میتونی مخبت کن و راه اونو پیش نگیر اینطوری تو بیستر پیش شوهرت عزیز میشی  تجربه ب ...

انقققدر انقققدر محبت کردم و احترام گذاشتم که سنگ هم بود دلش نرم میشد. تا الان جز محبت و احترام و کمک ازم چیزی ندیده

من به اینکه مادرشوهرت چکار کرده کاری ندارم ولی اگر اغراق نکردی این حجم درد موقع پریودی اصلن عادی نی ...

فک نکنم اغراق باشه عزیزم. من موقع پریودی میمیرمو زنده میشم اکثر وقتا بالا میارم. خیلی پریودی های سختی دارم

2706