2733
2739
عنوان

خاله ی شوهرم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1186 بازدید | 65 پست
حالا پریود شدی چیزی نشده ها. عزیزم زیاد نرو اونجا بمونی مخصوصا تنها اصلا نمون. ولی وقتی هم احیانا ...

من خیییلی حالم بد بود ناجور. تا حالا اینطور نشده بودم. از اون ورم برادر شوهرم(پسرش) هم سن و سال منه و تو هال میخوابه. نمی تونستم تکون بخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا یه دختر غریبه تو اتاق خونه آدم ناله کنه من باشم دلم میسوزه. چجوری دلش اومده

اون فکرمیکنه داری ناز میای...از الان میخواد جلو نازو عشوتو بگیره حتی اگه حالت بد باشه....من اول عروسیمون زود باردار شدم خیلی حالم بد بود از ماه اول غریبگی میکردم تو خونشون یه لیوان اب هم کسی دستم نداد سردرد های شدید که تا ۵روز بند نمیومد حالت تهوع های شدید گرسنگی شدید. مادرشوهرم مث شمر میومد بالا سرم کارت پولیمون خالی بود من ب شوهرم گفتم که خالیه گفت نه بش بده فکرنکنه داریم نمیخوایم بش بدیم...خلاصه رفت معازه دید موجودی نداره من حالم خیلی خراب بود خیلی هرچقد بگم کم گفتم مادرشوهر شمر اومد من دراز کشیده بودم ناله میکردم مادرشوهرم اومد کارتو پرت کرد رو صورتم بم گفت خالیه....آشغال بخدا جون نداشتم اگه داشتم میدونستم باش چیکار کنم

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
اون فکرمیکنه داری ناز میای...از الان میخواد جلو نازو عشوتو بگیره حتی اگه حالت بد باشه....من اول عروس ...

واقعا الان یکی ازم میخواد خوبی کنم محبت کنم حالت تهوع میگیرم. به ولله جواب خوبی بدی نیست

2728
من به اینکه مادرشوهرت چکار کرده کاری ندارم ولی اگر اغراق نکردی این حجم درد موقع پریودی اصلن عادی نی ...

چرا باید اغراق کنم؟ شما که منو نمی شناسید که ناز کنم. تابحال اینطور نشده بودم. شاید عصبی بوده باشه

انقققدر انقققدر محبت کردم و احترام گذاشتم که سنگ هم بود دلش نرم میشد. تا الان جز محبت و احترام و کمک ...

بازم تو خوبه باش... نذار اون تو رو پیش شوهرت بده کنه... 

مادرشوهرمنم مثل خاله ی شوهرتو بود.. شوهرمم خیلی پشتم بود اما من سیاست نداشتم هی بد شو ب شوهرم میگفتم خونشون نمیرفتم و کلی کارای بد دیگه تااینکه کم کم مادرش شد خوبه من شدم بد دوعالم 

الان تقریبا چند ماهه بااین ک خیلی ازش بدم میاد ولی الکی محبت  میکنم و احرامشو میذارم و واقعا تاثیرشو تو زندگیم حس میکنم.. 

تجربه ی من بود... 

واقعا الان یکی ازم میخواد خوبی کنم محبت کنم حالت تهوع میگیرم. به ولله جواب خوبی بدی نیست

اصلا خوبی نکن اشتباه بزرگیه ...تمام خوبیاتو و حس خوبت رو بزار برا شوهرت...اصلا مارشوهرو حساب نکن خیلی باش سنگین باش انگار اصلا وجود خارجی نداره من اینکارو کردم تا قوی شدم و مث خودش شدم

بخوای همش غصه بخوری و افکارت صرف خاله شوهر کنی که تحویل نگرفت یا این حرفو زد اون حرفو زد اینجوری دیگه انرژی نداری به شوهرت برسی و ب خودت و زندگیت

2740
هیچ وقت هیچچچچچ وقت کینه به دل نگیر حتی از دشمنت که این کینه ها اغاز تباهی دل انسانه احترام به بزر ...

تا حالا زنگ نزده منو دعوت کنه ولی اینبار فرق میکرد دیگه

هههه مادرشوهر منو خواهرشوهرمم همینن تازه عروس بودم منو بردن عیادت بچه جاریم نگو ابله مرغون داشت(بهم نگفتن) منم مریض شدم شدید . ازون موقع تاحالا صورتم پر از چاله شده. وقتی مریض شدم مادرشوهرم یه زنگ نزد حالمو بپرسه. یا مثلا مادرشوهرم بود کربلا همشون دور هم جمع شدن اش پشت پا بپزن به من نگفتن! یا پیش من درباره یه چی حرف میزنن بپرسم چیه موضوع میخندن بحثو عوض میکنن( ازین مثال ها زیاد دارم) منم رفتوامدم کم کردم که از بی محلیشون ناراحت نشم

هههه مادرشوهر منو خواهرشوهرمم همینن تازه عروس بودم منو بردن عیادت بچه جاریم نگو ابله مرغون داشت(بهم ...

منم وقتی کمتر میرم خونشون آرامشم بیشتره. تو اون مدتی که زیاد میرفتم خونشون دستان پر شده بود از اگزمای عصبی تا مرز افسردگی پیش رفتم

این که رابطه مادر شوهر با عروس خوب نیس زیاد عجب نیس ولی شما هم میبینی اینجوریه نرو بمون. هفته ای یه ...

از هفته ای یبارم کمتر میرم. شاید دو سه هفته ای یبار. بیشتر همسرم میاد خونمون

به نظرم یه مقدار لوس بزرگ شدی  عزیزم جامعه و ادماش مثل مادر پدرت نیستن که همش نازت رو بکشن اگه ...

اصلا من لوس بزرگ شدم. شما بنظرت رفتار ایشون عادیه؟ ده ها مثال دیگه میتونم بزنم از اینجور رفتاراش. مگه آستانه تحمل یه آدم چقدره؟

اصلا من لوس بزرگ شدم. شما بنظرت رفتار ایشون عادیه؟ ده ها مثال دیگه میتونم بزنم از اینجور رفتاراش. مگ ...

نه عزیزم رفتار هر کس نشونه ی شخصیت و خانواده و نحوه ی تربیتشه بحث من اینه که سعی کن توقعاتت رو از دیگران به حداقل برسونی الان جامعه جوری شده که ببینن داری یه طرف جون میدی حتی یه اه هم نمیکشن به خاطرت انقدر مشکلات زیاده که ادم جایی برای غصه خوردن برای دیگران نداره 

اگر درد داری یه مسکن میخوردی و استراحت میکردی دیگه نیازی به مادرشوهرت نبود مشکل شما اینه که توقع داری همه مثل خودت رفتار کنن شاید مادر شوهرت اصلا وجدان نداره شاید یه ادمه سنگدله این دلیل نمیشه که ما به خاطر رفتار بد یه نفر خودمون رو اذیت کنیم 

2706