2737
2739
عنوان

اگه الان به یکی دیگه علاقه داشته باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 31 پست
هرگز هیچ ادمی رو وسیله قرار نده تا قبلی مهر قبلی تو دلته، سراغ ادم جدید نرو

عزیزم اینجورس فایده نداره 9 ماه هر کی میاد سمتم پس میزنم ولی اون اقا نمیدونم چشه 6 ماه دارم توجه میکنم بهش اما نمیاد از فکر منم نمیره چیکار کنم خسته شدم از گریه اونم عین هیالش نباشه

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونه دوسش دارم ب خودش مستقیم نگفتم اما گفتم بگن بهش اما اون اتفاقات قبلی رو کینه کرده خجالتی بودنم ...

مستقیم 

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
2731
عزیزم اینجورس فایده نداره 9 ماه هر کی میاد سمتم پس میزنم ولی اون اقا نمیدونم چشه 6 ماه دارم توجه میک ...

عزیزم چرا داری توجه میکنی بهش وقتی میدونی علاقه نداره بهت؟ تا وقتی این توجه رو ادامه بدی نمیتونی از فکرش بیای بیرون

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

عزیزم شما اول و آخر باید ازدواج کنی

ولی سعی کن عاقلانه تصمیم بگیری و با چشم باز

بله شما میتونی ازدواج کنی و عاشق بشی و با علاقه زندگی کنی

حتی ممکنه تو زندگی با این آقا متوجه بشی که چقدر عشق قبلی اشتباه و به دور از منطق بود(که انشالله اینطور بشه) اما با این وجود هیچوقت فراموشش نخواهی کرد! 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2738
مستقیم 

دیگه وقتی میدونه کاری نمیکنه ی قدم من برداشتم اونم میتونه ی قدم بر داره مستقیم بهش گفتم حرفایی که گفتم فلانی بهت بگه گفت جواب نداد 

کینه شده براش دیگه اون دنبال پز دادن تو جمعه

عزیزم چرا داری توجه میکنی بهش وقتی میدونی علاقه نداره بهت؟ تا وقتی این توجه رو ادامه بدی نمیتونی از ...

علاقه. داره اما کینه ایه انگار گذشته تو دلش کینه شده و مدام دنبال این روی پسر دیگه کم کنه که اره از اول منو دوست داشت تو توهم زدی

عزیزم شما اول و آخر باید ازدواج کنی ولی سعی کن عاقلانه تصمیم بگیری و با چشم باز بله شما میتونی ازد ...

اخه حاطره ای باهاش مثلا دو نفره باشه نداشتم ک 

الان چطور مطمینی نمیخادت .لااقل هر کاری که باید بکنی تا بهش برسی بکن که فردا افسوس نخوری کاش اون کار ...

عزیزم.درخواستم قبول کن تا برات تعریف کنم ببینی نمیخواد

2706