2733
2734

اما اون نشه و نیاد با کسی دیگه حرف بزنیم که بدمون نمیاد ازش کمک میکنه اون یکی طرف رو یادمون بره و علاقه به دومی پیدا کنیم ؟

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هرگز هیچ ادمی رو وسیله قرار نده تا قبلی مهر قبلی تو دلته، سراغ ادم جدید نرو

عزیزم اینجورس فایده نداره 9 ماه هر کی میاد سمتم پس میزنم ولی اون اقا نمیدونم چشه 6 ماه دارم توجه میکنم بهش اما نمیاد از فکر منم نمیره چیکار کنم خسته شدم از گریه اونم عین هیالش نباشه

2738
اره 🤔

ب خدا 9 ماه هر کی میاد سمتم پس میزنم 6 ماه بهش توجه میکنم ولی اون ی ادم از لوس و خسته کنندس دوست داشته از لحظه اول توجه کنم خسته شدم از فکر کردن گریه وقتی ادن عین خیالش نیست

عزیزم اینجورس فایده نداره 9 ماه هر کی میاد سمتم پس میزنم ولی اون اقا نمیدونم چشه 6 ماه دارم توجه میک ...

بش بگو دوسش داری خب 😐

عآتـئـیـــــست                                       وقتی بم میگن عارزوهاتو بغل کن، من بغلتو عارزو میکنم دلبر جآن🙃
بش بگو دوسش داری خب 😐

میدونه دوسش دارم ب خودش مستقیم نگفتم اما گفتم بگن بهش اما اون اتفاقات قبلی رو کینه کرده خجالتی بودنمو کینه کرده بی توحه های قبلم رو 

2706