2737
2739
وای این خیلی ناراضی داره به پوست خیلی ها نمیخوره و باعث جوش میشه

ب من میسازه‌ 

البته هرکیو دیدم از محصولاتش راضی بوده اولین باره میشنوم ک آبرسان باعث جوش میشه

شما خودتون استفاده کردین؟؟

کاربری قبلیم ترکیده 😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جاش نمیموته؟درد نداره؟

نه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
بازم ۲۰۰ تومن خوبه والا هرکی رفته دکتر پوست میگفتن یالای یه تومن خرج کردیم صورتمون خوب شده یکی میگفت ...

باور کن از بهترین دکترای شهرمونه ک رفتم پیشش

برا دو ماه دارو داد و گف بد دوماه بازم بیا

منم سقفش رو ی تومن گذاشته بودم

کدوم قسمت صورتت بیشتر جوش میزنه؟

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

کلا من از روغن نارگیل و روغن کنجد ویا روغن زعفرون برای صورتم استفاده میکنم،(البته نه هروز) ولی قبل خواب فقط صورتم رو میشورم و هیچی بهش نمیزنم...

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2740
عزیزم میدونی واسه منافذ باز چه کرمی خوبه؟

باید چربی پوستت رو کنترل کنی

حتما دقت کن هرچی به پوستت میزنی فاقد چربی باشه

کرم و ماسکرهای مخصوص منافذ باز از مارک های مختلف هست که میتونی با توجه به بودجه ات انتخاب کنی از بینشون

بوستا رو حتما با شونده ای که مناسب نوع پوستت هست بشور

تا حایی که میتونی از سرم ها به عنوان ابرسان استفاده من و مخصولات کرمی کمتر به پوستت بزن

اسکراب مناسب نوع پوستت بخر و هفته ای یکی دوبار پوستت رو اسکراب کن

ماسک خونگی خاک رس و کلاب هم خوبه، خاک رس مخصوص رو از عطاری ها باید بگیری

به سری تونرهای مخصوص جمع کردن منافذ هم هست که تاثیر کمی دارن اگه دوس داری میتونی بخری و بعد شستن پوستت استفاده کنی

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
ب من میسازه‌  البته هرکیو دیدم از محصولاتش راضی بوده اولین باره میشنوم ک آبرسان باعث جوش ...

اره

من چند ماه پیش بعد از ابنکه تبلیغاتش رو همه جا دیدم خریدمش

به نظرم افتضاااااااح بود

کلی ابرسان ایرانی خوب هست، این واقعا جز بدترین هایی بود که استفاده کردم

اصلا اون جوری که باید نفوذ به پوست نداره و پوست رو خوب ابرسانب نمیکنه، عجیب نیس که همچین حجمی از کرم انقدر ارزونه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
باکلاس کجا بود جوش میزنم همشپ جاش لک شده نپیدونم چه کوفتی بزنم خوب بشه دلم میخواد برم دکتر‌پوست ولی ...

من کرم معجزه آسا میزنم برای لکه جوش و گودی زیرچشم امروز تبلیغشو تو اینستام دیدم ۱۱۵ میداد ولی من ۸۰ گرفتم با صابون زردچوبه ۲۵ تومن هرشب میزنم بهترشده ولی آبجیم و جاریم بهتر جواب گرفتن دخترخالمم همینطور کرمش رو پوستای تیرهدبیشتر جواب میده کلا دو درجه پوست روشن میکنه حتی بیشتر یک کرمش اگه درست استفاده کنی دوماه میشه

2706