2410
2553

من هیچی نمیزنم

روغن نارگیل و یا روغن شترمرغ  میگن خوبه ، ضد چروکه 

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سرم‌ویتامین سی اسمش چیه؟

قبلا بادی شاپ میزدم

الان کم یاب شده، به جاش از سرم ویتامین سی لافارر (اون مدلش که بیست درصد ویتامین سی داره) استفاده مبکنم و راضیم

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
روتین شبم اینه: با میسلارواتر ارایش یا صدافتابم رو پاک میکنم با شونیده و فیس براش میشورم تونر میز ...

اینا که وگفتی یعنی چه   :/   من ۱۰ ساله فقط نیوآ قوطی فلزی میزنم   کرم آرایشی استفاده نمیکنم فقط چشم و لبمو آرایش میکنم

2714
ن عزیزم ۵۰ ویزیتش بود ۱۵۰ داروهاش

بازم ۲۰۰ تومن خوبه والا هرکی رفته دکتر پوست میگفتن یالای یه تومن خرج کردیم صورتمون خوب شده یکی میگفت دخترعموم ۵تومت برای جوش هاش خرج کرده.اینجوری میگفتن منم ترسیدم‌برم ولی سقف بودجه منم همین ۲۰۰ تومنه 😂

اینا که وگفتی یعنی چه   :/   من ۱۰ ساله فقط نیوآ قوطی فلزی میزنم   کرم آرایشی استفاده ...

اینا هیچ کدوم ارایشی نیستن

همه مراقبتی هستن

هر کدپم رو نمیدونید چیه، تو گوگل سرچ کنید

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
برای چروک نمیخوام برای جوش و جای جوش میخوام

خب احتمالا برای اونم خوب باشه 

یکی از فامیل هامون  برای جوش های صورتش پیش خیلی از دکتر ها رفت اما خوب نشد تا اینکه چند بار ،حجامت کرد و خوب شد ، فک کنم زیر چونه اش رو حجامت کرد 

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2706