2733
2734
عنوان

منو فقط واسه رابطه ی جنسی و بچه اوردن میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 1670 بازدید | 78 پست
کاربریتون برای چند نفره ؟؟! تاپیک قبلی گفتید دوتا بچه داریم قصدی ندارما فقط برای کنجکاوی پرسیدم&nb ...

کاربری مال یکی از دوستامه که سوالای خیلیا رو گذاشته و میذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنجمی؟؟؟؟  

فقط اینو باید قطع عضو کنی   

چند سالته؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
کاربریتون برای چند نفره ؟؟! تاپیک قبلی گفتید دوتا بچه داریم قصدی ندارما فقط برای کنجکاوی پرسیدم&nb ...

و همین طور امضاشون اسم سه تا از بچهاشونو نوشتن

آرزو میکنم آدمی رو پیدا کنید که وسط شلوغی بهتون زنگ بزنه بگه                         کاش بجای این همه آدم، تو اینجا بودی...
2731

خوشبحالت .

بچه زیاد خ خوبه .

فک کن مث قدیما جا بندازه ادم همه بچها بخابن  کنار هم  😍😍

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

یه تاپیک دیگش هم گفته دوتا دختر داره و یه پسر 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738

خودت نمیخوای جلوگیری کن بهش هم نگو

من یدونه باردارم خیلی سخت میگذره...۴بار بارداری واقعا سخته

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

😆😆😆😆👍🏻مث خودم از پلیسای سایتیا 

زندگی باتوبهتره میخوام عاشقت بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم زندگی باتوبهتره بذارتودنیات بمونم نگو حرف رفتنو بی تومن نمیتونم 
۴ تا که زیاده از نظر من خیلیم زیاده چون نمیشه از پس مخارج بر بیای بعد پنجمی رو میخواد چیکاااااا

دخترعموم 33سالشه هفت تابچه داره اونوقت براچهارتا شماانقدتعجب میکنید👯

خدایابه امیدخودت نه بنده های بی خودت😍
دخترعموم 33سالشه هفت تابچه داره اونوقت براچهارتا شماانقدتعجب میکنید👯

هنننننننننننن🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐🥴🥴🥴🥴🥴

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706