2737
2739
عنوان

نصف صورتم+عکس بدون ارایش

| مشاهده متن کامل بحث + 14802 بازدید | 511 پست
عزیزم کامنتهای ایشون رو بخونید مدام داره تهدید میکنه و توهین الان تگ میکنم از کجا شروع شد

کدوم کاربر  لطفا گزارش بزن

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به خاطر این کامنت همه رو بسته به فحش    

یعنی چی چی میگید شما من به کسی بی احترامی نکردم چرا جو میدید؟ خداروشکر پست ها هست حقیقت مشخصه! 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2731
والا بلا فقط تو داری بی ادبی میکنی  چند نفرم بهت گفتن   حالا به جای تگ کردن برو فتا شکایت ...

والا؟ برای دروغتون قسم میخورید؟! من باهاتون حرفی ندارم حتما کاربری دوم اون کاربر هستید!! 

چه فرقی میکنه کجا باشه مهم حقیه که به گردن اون کاربر و شما هست! 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
سلام نی نی یار جون میشه به کاربر liana رسیدگی کتید؟ خیلی بی ادب هستن و چند روز پیش هم بهم توهین های ...

@نی_نی_یار_شب      

این کاربر تهدید و توهین میکنه 

یه کاربری فقط گفت اختلاف سنی بیست سال زیاده بعدها به مشکل میخورن اول زندگی شور و هیجان دارن متوجه نیستن بعد این خانوم شروع کرد واقعا نمیدونم این کامنت کجاش بی ادبیه😂

2740
سلام نی نی یار جون میشه به کاربر liana رسیدگی کتید؟ خیلی بی ادب هستن و چند روز پیش هم بهم توهین های ...

دختر خوب بسه دیگه، دروغ هم حدو اندازه ای داره،من از اول بحث شما بودم و به عنوان یه کاربر بی طرف که نه شما رو میشناسم نه اون خانومارو دیدم که شما از همون اول بی جهت و بی دلیل به خاطر ضعف و عدم اعتماد به نفستون در مقابل انتقاد پذیری و عدم جنبه ی تبادل نظر فقط جبهه میگیرید و خیلی ناپخته و خام رفتار میکنین ..تو امضاتون زدید حوصله اتلاف وقت ندارید در حالی که همه رو ریپلای میکنی و تند وتیز جواب همه رو میدی و الکی شلوغش میکنی..امضاتون هم متاسفانه شعاری بیش نیس..یکم رو کنترل اعصابتون کار کنید  و انقدر زود از کوره در نرید وگرنه همیشه تو زندگی تنها میمونید.شب خوش

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
دختر خوب بسه دیگه دروغ هم حدو اندازه ای داره،من از اول بحث شما بودم و به عنوان یه کاربر بی طرف که نه ...

من عادت به دروغ ندارم حرفای شما کمترین اهمیت رو برای من داره چون هیچ اطلاعی ندارید از این موضوع, شما خودتونم چندان مودب نیستید و توی همین پست خیلی خوب خودتونو معرفی کردید

ضعف و عدم اعتماد به نفس و جنبه رو توی پست شما دیدم که بدون هیچ اطلاعی به خودتون اجازه توهین و تهمت میدید

من با این کلمات اشنایی ندارم

تنهایی؟ شما از روی چند خط صحبت متوجه شدید؟ کمی بیشتر دقت کنید و قدرت درکتون رو بالا ببرید

من دفاع از حقم رو اتلاف وقت نمیدونم

مهم نیستی 

چه خوب

ترجیح میدم برای افراد عاقل و ارزشمند زندگیم اهمیت داشته باشم

خوشحالم کردید ممنونم

چه خوب ترجیح میدم برای افراد عاقل و ارزشمند زندگیم اهمیت داشته باشم خوشحالم کردید ممنونم

عزیزم من به خاطر شما 26 صفحه تاپیک خووندم  مساله خاصی اتفاق نیفتاده   نه توهین خاصی کردن ایشون به شما و نه درگیری اتفاق افتاده یه اختلاف نظر داشتید که هم شما و هم ایشون باهم تبادل نظر نکردید  شب خوش

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706