2733
2739
عنوان

دلم دکتر میخواد:(

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 92 پست
منم دکتر میخواستم بهش رسیدم امااااا بعدا پشیمان شدم چون همیشه تنهااا موندم انقدر سرش شلوغ با وجود اد ...

راستی تاپیکتو دیدم قبلا

هنوز باهاشی؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دوره ی عمومی شش سال طول می کشه 

90 درصدشون یه ترم بالا پایین اشنا میشن تو همون دانشگاه ازدواج می کنن میرن

اونایی که می مونن یا خیلی خاصن یا خیلی درپیت😂😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

منم عاشق پزشکی ام

امسال کنکور دادم مشاور گف پزشکی فقط احتمالش هس جاهای خیلی دور افتاده قبول شی مث زاهدان و فسا و رفسنجان و... 😞😞😞 اکثرا میگن برو دارو ، ینی باید از آرزوهام خدافظی کنم؟ 😢

2728
اره اما تنهایی استفاده کنی خیلی بهتره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1463/قرص-اگنوگل-قطره-ویتاگنوس-به-لطف-ومعجزه-پروردگار-من-رو-مامان-کرد?برو اینجارو ببینpage=1

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
من مهندس میخوام    دکتر نمیخوام

شما مردی

شوهر مهندس میخوای آیا؟😞

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2740
منم عاشق پزشکی ام امسال کنکور دادم مشاور گف پزشکی فقط احتمالش هس جاهای خیلی دور افتاده قبول شی مث ز ...

من جات باشم همون پزشکی شهرای دور میرم

مهندس من یه مدت وسطشون بودم بدرد نمیخورن بیا به ما ملحق شو😂

دکترا خیلی کلاس میزارن خوشم نمیاد فردا هی میخوان بگن من الم من بلم  

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
منم عاشق پزشکی ام امسال کنکور دادم مشاور گف پزشکی فقط احتمالش هس جاهای خیلی دور افتاده قبول شی مث ز ...

پردیس دولتی نمیاری؟ 

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 

برو پزشکی بابا

من از خدام بوده همیشه که یه روز دکتر شم

مهندسی هیجانش کمه😂شوهر مهندسم دلم نمیخواد آس و پاسن

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
دکترا خیلی کلاس میزارن خوشم نمیاد فردا هی میخوان بگن من الم من بلم    

اره خوب خانومای پزشک معمولا با غیر پزشک ازدواج نمیکنن چون با هر کی ازدواج کنن درامد خودشون بیشتر از شوهرشونه

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
شما مردی شوهر مهندس میخوای آیا؟😞

اسمی از شوهر اوردم آیا؟

خانم مهندس یا دکتر نداریم...

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
2706