2410
2553
عنوان

دلم دکتر میخواد:(

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 92 پست

منم دکتر میخواستم بهش رسیدم امااااا بعدا پشیمان شدم چون همیشه تنهااا موندم انقدر سرش شلوغ با وجود ادعای دوست داشتن تولدم بعد ۳ روز تبریک گفت حتی وقتی هم دیدیم یه هدیه برام نخرید بود ووو تمام اعصاب خوردشاش و ناراحتی هاش بر من بود و هر روز دعوا وبعد از منم همش ایراد میگرفت که تو بی سوادی و اینا درصورتی که خودشم افسرده شد ووو اخرشم هیچ ... امیدوارم دکتر خوش اخلاق گیرتون بیاد 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تنبلی که چیزی نیست خوب میشی کلی راه داره استرس نداشته باش 

دارم دیوونه میشم از استرس با خونواده ای وصلت کردم ک همه زود بچه دار شدن هنوز دوماه  نشده صداهاشونو دارم میشنوم 

خدایا تورو قسمت میدم نا امیدم نکن تا تموم شدن وقت تیکرم به منو و هم نوعام ک بچه میخوان فرزند صالح بده
من دکتر مجردم دیدم  ولی متاسفانه افه اشون زیاده 😂😂😂😂 ینی به کسی محل نمیدن خاک بر سرا🤣

😂😂😂وای اره معمولا اوایل شروع کارشون خیلی خودشونو میگیرن به مرور بهتر میشن 😄

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2720

من مهندس میخوام  دکتر نمیخوام

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...
دارم دیوونه میشم از استرس با خونواده ای وصلت کردم ک همه زود بچه دار شدن هنوز دوماه  نشده صداهاش ...

عزیزم برو تو تاپیکا هم هست خیلی ها تنبلی داشتن با قطره ویتاگنوس همون ماه اول اقدام جواب گرفتن

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤

من دلم میخواد از ایران برم

پول ندارم😎😎😎

❣ دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد..
2714

من مهندسم ولی دکتر دوس دارم

خیلی عشقن لامصبا

ولی نمیان منو بگیرن که😥😥

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
عزیزم برو تو تاپیکا هم هست خیلی ها تنبلی داشتن با قطره ویتاگنوس همون ماه اول اقدام جواب گرفتن

کتار داروهای دکتر میشه استفاده کرد؟؟؟چون سهشنبه  میرم دکتر

خدایا تورو قسمت میدم نا امیدم نکن تا تموم شدن وقت تیکرم به منو و هم نوعام ک بچه میخوان فرزند صالح بده
دارم دیوونه میشم از استرس با خونواده ای وصلت کردم ک همه زود بچه دار شدن هنوز دوماه  نشده صداهاش ...

بیخیال باش مگه میخواند چیکار کنند ؟گرمی اینا زیاد بخور ورزش روزانه داشته باش بیخیالم باش 

قرص میده دکتر یا فوقش امپول خوب میشی تنبلی خیلی شایعس بین خانوما طبیعیه 

9/9/99اتفاق خوشگل من💚
کتار داروهای دکتر میشه استفاده کرد؟؟؟چون سهشنبه  میرم دکتر

اره اما تنهایی استفاده کنی خیلی بهتره

یه صلوات مهمونم کنین حاجت روا شم🥺                                    ❤دخترم عشق زندگیم ❤
بیخیال باش مگه میخواند چیکار کنند ؟گرمی اینا زیاد بخور ورزش روزانه داشته باش بیخیالم باش  قرص ...

مرسی برام دعا کنید با عشق ازدواج کردم میخوام ثمره عشقمونو ببینم،  شوهرم عاشق بچه اس میترسم روزی برسه سرد شه

خیلی خوشگلند شاید یا مثلا خانواده خاصی دارند حالا خودمم خوشم میادا ولی تین حساروهم دارم

اره خانواده خیلی مهمه واقعا خیلیاشون بخاطر خانواده شون معرفی میشن به مردایی با سطح اجتماعی بالا

فکر کنم چون اکثر اطرافیان سعی میکنن که اونارو بدست بیارن دوست ندارن بهشون نزدیک بشن

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706