2733
2734
عنوان

حـاجـت دارا بـیـــاین❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 8998 بازدید | 1223 پست

عزیزم قبول باشه برات آیه الکرسی خوندم منم اسمم فاطمس توروخدا واسه منم دعا کن خدا صلاحمو در ازدواج با همین ک خودم میخوامش قرار بده وبهش برسم توروخدا دعام کن خیلللی محتاجم 😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا دوستای خوبم @آناعشق     @سواره     @رافائیلللللللللللللل   &nb ...

سلام آبجی گلم فدات بشم ممنون که صدام کردید عزیزم...

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2728
2738

سلام اسی 

ی حاجت خیلی بزرگ دارم الانم تو اوج ناامیدیم لطفا دعام کن بشه برام 

برات حاجتت ایت الکرسی میخونم ان شا الله هرچی از خدا میخای بت بده ❤

معصومه ام

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

فرستادم 

حاجت روا شی 

خواهش میکنم دعا کن بابام سلامتیشو به دست بیاره و من و مامان و داداش و شوهرمم مریض نشیم 🙌🏻❤️

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️