2703
2553
عنوان

حـاجـت دارا بـیـــاین❤❤❤

8998 بازدید | 1223 پست

هـرڪسـے حـاجـت داره یـہ ڪامنت بـذاره💙

مـیـخام براتـون دعـای توسل و زیـارت عـاشـورا بـخـونـم🙏💖💖

اگـہ ڪسـے رو میشناسـیـد ڪہ حـاجت داره مـمنون میـشـم تگش ڪنیـد

اگه شماهم مایل بودین برای حاجت من 1 دونه صلوات بفرستید ممنون میشم❤

مریم امضام

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ممنون گلم برای حاجت قلبیم ❤

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

برا سیما دعا کن استخدامی قبول بشه و بعد صفر خواستگار خوب بیاد براش همونی که میخواد

برا سهیلا دعا کن وکالت با رتبه خوب قبول بشم و معجزه بشه عشقم برگردا و ازم خواستگاری کنه

برامون بخون😙😙😙برات کوثر خوندم

2706