2733
2734

منم دعا کنین لطفا😔

امیدوارم همه به مراد دلشون برسن😊🙏

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
منو دعاکن امسال حاجتمو بگیرم و هرچی خیره برام پیس بیاد فاطمه

ممنونم

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
سلام خیلی نا امیدم دوستان امضام و حاجات قلبیم ممنون 😞💜

انشاالله به خواستت برسی🙏🌹

14 تا صلوات برای حاجت دل استاتر

100 تا به نیت مادر شدن @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم   @sar_be_hava   @عشقم_محمد   @ملکه__یخی    

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
برا سلامتی دخترم و حل شدن پایان نامم منم برا همتون میفرستم ان شا الله حاجت رواشین

انشاالله سلامت باشن🌹🙏

100 تا به نیت حاجت دل @شانسی   @بالکبابی   @جیکجیک   @مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی  

انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖