2737
2739
عنوان

بیاید برای حاجت های هم صلوات بفرستیم🌹🌹🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 45 پست
الهی ک همه حاجت روا بشیم واسه منم صلوات بفرستین دیگ همین روزا حاجت روابشم

🌹🌹🙏

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 
واسم دعاکنین خیلی زودمشکلم حل بشه و باکسی که دوستش دارم ازدواج کنم 

انشاالله🌹🌸

من عادت دارم اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم.😗 پس اگه یه دفعه از اخلاقم ناراحت شدی، یه نگاه به شعور خودت بنداز.😏 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

100 تا به نیت حاجت دل @فندوق10   @nazpari95    

@moon74  

@گلزعفرونی  

@بانورهایی97  

انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2728
14 تا صلوات برای حاجت دل استاتر 100 تا به نیت مادر شدن @الناخانووووووم   @مامان_آینده_هستم ...

ممنونم عزیزم🙏🙏🙏🙏

منم میخام این ماه دیگه انشالله بچه دار شم دعام کنید خواهرای مهربونم

انشاالله عزیزم❤🌸

100 تا به نیت حاجت دل @پفسه    @اعتصامی    @تیناز71  

@rahaa98    @"پولدار"

انشاالله حاجت دلشون روا بشه الهی آمین 🤲 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2740
۱۴ صلوات حاجت روایی شما و همه عزیزان که تا اینجا خوندم التماس دعا

ممنون عزیز❤😊

من فقط ازدواج میخوام 

نمیدونم کیه کجاست فقط با خوشبختی سریع بیاد دستمو بگیره ببرتم خونه خودمون 🥺حسرت زندگی کردن به دلم مونده 

دعام کنید خوشبخت همه جوره بشم از لحاط همسر فرزند زندگی 

🌹🌹🌹

منم میخام این ماه دیگه انشالله بچه دار شم دعام کنید خواهرای مهربونم

به نیت 14 معصوم برات 14 تا صلوات میفرستم انشالله به حق این شبای ماه صفر یه بچه ناز گیرت بیاد

خدا همیشه هوای منو داشته باش 
100 تا به نیت حاجت دل @فندوق10   @nazpari95     @moon74   @گلزعفرونی ...

ممنونم مهربونم حاجتت روایی 

به نیت حاجت روایی همه بخصوص استارتر و شما 50صلوات 🙏💚🙏

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚
ممنونم مهربونم حاجتت روایی  به نیت حاجت روایی همه بخصوص استارتر و شما 50صلوات 🙏💚🙏

😘 😍 ❤️ 💕 💕