2733
2734
عنوان

طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 72 پست
ببخشید آیا لایک فایده ای داره؟ همه میگن لایکم کن؟؟؟

من اوایل اومده بودم نی نی سایت

فکر میکردم اینایی که میگن لایک کن عقده لایک دارن

لایکشون میکردم  😂😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اولا که این که هی میان از لفظ جرواجر غار... اصلا قشنگ نیست و توهینه به همه زنا   و کافیه ...

احسنت 

یه بار خواهرشوهرم همین حرفارو بهم گفت خیلییی ناراحت شدم 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 🙃

من شدیدا ترسو بودم نظرم فقط سزارین بود اما محیط اتاق عمل و سوزنی که قراربود توی کمر زده بشه خیلی میترسیدم یعنی وحشت زده بودم اما ۴۰ روز پیش سزارین شدم هییییچ دردی نداشتم حین عمل بخاطر اثر قوی سوزن بیحسی شدیدا فشار به سینه وسرم اومد حس تهوع داشتم درجا داروزدن خوب شدم بعدشم فقط سوزش شکم بود هیچ دردی نبود و کاملا راضیم سه روز بعدازعملم که حمام رفتم بخیم کاملا بسته بود و محو 

2731
ببین اولا که این که هی میان از لفظ جرواجر غار... اصلا قشنگ نیست و توهینه به همه زنا   و کافیه ...

ازون لحاط بله حق با شماس.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738
خانوما واسه بعد زایمان چه نوع شکم بندی خوبه؟  واسه طبیعی یا سزارین نوعش فرق میکنه یه نه؟

مترک خاصی مهم نیست.من از بسمارستان بستم.چون دکترم گفت بخر ببند

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706