2733
2739
عنوان

طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 72 پست
خب شما مادرت مامائه  ، میتونه واست نامه بگیره  اینورا باید هزینه رو تقبل کنی یا زور بزنی ...

جدی نامه ببرم دیگه نیاز نیس 20ت پول بدم؟ رومم نمیشه ب مامانم بگم مثلا موقع زاییدن از کجا بیارم این همه پول 

مامان من مامائه  میگه اصلا طبیعی زایمان نکن تمام زورتو بزت ک سز شی حتی گفت واست نامه از ذکتر می ...

دقیقا....اکثرا خانوما بعد طبیعی میان و از بد فرم شدن شکل واژن شکایت دارن و میخوان عمل زیبایی انجام بدن.

منم چون خیلی چیزا رو دیدم و اشنا هستم با عوارض بعدش قطعا سزارین رو انتخاب میکنم.

هر چند که هنوز مجردم🙈🙈😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرم طبیعی زایمان کرد خیلی راحت و سریع و خیلی کم درد

میگه هم طبیعی وهم سزارین هردورحم گشاد میشه و دیگه مثل اول نمیشه چون انقدر بزرگ شده که بچه توش جابشه

ولی میگه بخیه زدن طبیعی وحشتناکه 

بعداز طبیعی هم میگن بااینکه میتونی سریع بلندبشی وبری سرکارات ولی تاده روز بخوابید بهتره تارحم بالا جابگیره وجمع بشه

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
2728
هر کی با توجه به شرایط خودش دو تا سزارین داشتم شکم ندارم از روز دهم هم شکم بند بستم

سزارین دومت بیشتر درد داشت نسبت به اولی؟؟؟

من اگه خدا بخواد ۵ شنبه سز میشم‌دومیه

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
2738
بله

من سر بچه اولم از همون رو تخت بیمارستان شکم بندو بستم بعد ک‌رفتم دکتر دعوام کرد گفت اصلا تا ۴۰ روز نباید ببندی بخیت باز میشه ولی من گوش نکردمو بستم شکمم‌تخت شده بود

الانم‌باردارم‌اگه خدا بخواد ۵ شنبه سز میشم نمیدونم بازم‌همون موقع ببندم یا ن

من سر بچه اولم از همون رو تخت بیمارستان شکم بندو بستم بعد ک‌رفتم دکتر دعوام کرد گفت اصلا تا ۴۰ روز ن ...

والا راستش من دکترم واقعا دکتر خوبیه.همون موقع که اومد مدخصم گنه به شوهرم گفت برو از داروخاته همین الان گن بخر براش بزار ببنده.منم بستم و واقعا راحت نر بودم چون شکمم تکون نمیخورد .

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
والا راستش من دکترم واقعا دکتر خوبیه.همون موقع که اومد مدخصم گنه به شوهرم گفت برو از داروخاته همین ا ...

آره آدم شکم بند میبنده خیلی راحتتره دیگه شکمش شلو افتاده نیس

جدی نامه ببرم دیگه نیاز نیس 20ت پول بدم؟ رومم نمیشه ب مامانم بگم مثلا موقع زاییدن از کجا بیارم این ه ...

من ک نمیدونم فداتشم، حرف خودتو گفتم ک میگی مادرم مامائه و میگ نامه میگیرم واست 

ما کرجیم هزینه سز ۶_۷ تومنه بیمارستان خصوصی