2737
2734
عنوان

طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 565 بازدید | 72 پست

نه عزیزم برنمیگرده دوستم طبیعی جر خورد بخیش باز شد ۳ بار رفت عمل کرد خیلی بده طبیعی ۳ ساعت فقط باید زجر بکشی و جیغ و داد کنی که بیاد دنیا برو بیمارستان صداشونو میشنوی 

ولی سزارین اصلا متوجه نمیشی و درد نمیکشی بخاطر همینم هزینش زیاده نسبت به طبیعی

❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کی با توجه به شرایط خودش

دو تا سزارین داشتم شکم ندارم

از روز دهم هم شکم بند بستم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2731

تو هیچکدوم مثل قبل نمیشی!

دیگه وقتی باردار میشی باید قبول کنی اون بچه به یه نحوی باید بیاد بیرون...

من با تجربه کردن تقریبا هردوش میگم فرقی ندارن!

از جهت درد بخوای محاسبه کنی طبیعی یک روزه، اما سزارین یه هفته

عوارض سزارین بیشتره ، اما اگه به صلاح خودت و بچت باشه باید قبولش کنی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738

عزیزم من واسه زایمانم از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ عصر درد کشیدم عاقبتم سزارین شدم انگار هر دو رو تحربه کردم اگه بخوام بکیشو انتخاب کنم قطعا سزارین درد زایمان طبیعی کجا درد بهد از عمل سزارین کجا

🌷اللهم صل علی محمد و آل محمد🌷
ببخشید آیا لایک فایده ای داره؟ همه میگن لایکم کن؟؟؟

میره تو اعلانات بعد میان تاپیکو میخونن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
جدی

مگر اینکه همون موقع برات عمل زیبایی انجام بده

ولی بازم دقیق مثل اول نمیشه..منظورم ظاهر بیرونیشه

تغییر میکنه دیگه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

من سزارین رو قطعا انتخاب میکنم و بهش ب ی نوع جراحی نگاه میکنم . از عوارض همه جراحی ها درد و سوزش بخیه  هس . و همه حراحی ها نیاز ب مراقب ت داره و سزارینم روش . اگه از این نظر نگاه کنی . سزارین رو قطعا انتخاب میکنی

من حتی خودمم درست نمیشناسم چ برسه ب بقیه🙃
چرا درست نیست؟خب اینم یکی از عوارض زایمان طبیعیه

ببین اولا که این که هی میان از لفظ جرواجر غار... اصلا قشنگ نیست و توهینه به همه زنا  

و کافیه تحقیق کنین گشادی واژن حتی در سزارینم امکانش هست 

مگه خودت میتونی انتخاب کنی سزارین ؟ طبیعی الان اجباری هست.من که هر جا رفتم میگن فقط طبیعی.الان ۷ماهه هستم دلم میخواد سزارین بشم.ولی بیمارستانهای خصوصی مشهد هم سختگیرند 

2706