2733
2734
عنوان

همکلاسیم 17 سالشه بچه سومش رو بارداره اونوقت من...

| مشاهده متن کامل بحث + 3273 بازدید | 226 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببخشید دوستان من هنوز بیرون هستم خیلی از کامنتا رو نخوندم جواب سوالارو رسیدم خونه میدم🌹

از بس شوک بر انگیز بود برای من توی راه تاپیک زدم🤦‍♀️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

من خودم اخرای 16 عقد کردم الان که فک میکنم کاش بیست سالگی ازدواج میکردم الان خیلی اروم تر و عاقل ترم از اون موقع

میشه برای اینکه منم یه  نی نی خوشگل و سالم داشته باشم صلوات بفرستید 
2731
من ۱۵ سالگی واسم خواستگار اومد  ۱۶ سالگی بهش جواب مثبت دادم  ۱۷ سالگی عروسی کردم  ...

خداحفظش کنه خوشبخت شین 

من ۱۳ سالگی شوهرم خواستگارم بود که منم راضی شدم دوسال ونیم عقد موندم ۱۵ عروسی کردم پارسال فروردین 

الانم ۱۶ سالمه اقدامم 

شاید کمکی چیزی نداره من کمکی دارم مامانم هس و...مادرشوهرم هس  

من دانشگاه میرم، دوستم ترم 6 ازدواج کرد ولی الان پشیمونه میگه درس و ازدواج باهم سخته خیلی مسئولیت داره ،تازه دوستم بچه هم نداره  وشوهر و مامانش هم خیلی بهش کمک میکنن

شاید کمکی چیزی نداره من کمکی دارم مامانم هس و...مادرشوهرم هس 

موفق باشی عزیزم، هم تو درس هم زندگی  

منم مامانم کنارمه ولی خب دوست داشتم تمام وقت کنار بچه م باشم دوست نداشتم تو درس بچه دار بشم بقیه بزرگش کنن.

اره بخدا چقدر بده ولی اینجوری اه اه 

من خودم دوس دارم حامله شم فرداش پشیمون میشم انقد که میترسم از زایمان و اینا اینا واقعا با دل و جراتن

میشه برای اینکه منم یه  نی نی خوشگل و سالم داشته باشم صلوات بفرستید 
من دانشگاه میرم، دوستم ترم 5 ازدواج کرد ولی الان پشیمونه میگه درس و ازدواج باهم سخته خیلی مسئولیت دا ...

من الانشم که درس میخونم شام وناهار و...خونه مامانمینا هستم از هر لحاظ هم مامانم کمکم میکنه مامان وبابام گفتن تاوقتی که درس میخونی میایین خونه ما میخورین میرین خونتون میخوابین 

خونه خودمون هم بودنی شوهرجونی کمک میکنه من فکر همه جاشو کردم میتونم از پس همه کار دربیارم تعریف از خود نباشه زرنگم😂

2706