2733
2739
عنوان

به نظرتون برم مشهد حاجت میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 39 پست
حاضرم بمیرم ولی راحتشم

عزیزم امام رضا حاجتت رو ازدور هم میشنوه متاسفانه بخاطر۴تا مسئول بی عقل مشهد پرشده از زائر که نصفشونم عربها هستن یعنی خدابه ما مشهدیا رحم کنه تواین وضعیت

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
انقدر کارها کردم نمیشه  خواستگار دارم ولی به درد نمیخورن

الان به خاطر وضعیت اقتصادی ازدواج خیلی کم شده طبیعیه یه بخشیش

ولی بسپر به خدا درست میشه

لطفاً برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرستید 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حاجتت قبول .ولی الان اگه بیای مشهد کرونا میگیری حاجت نمیگیری(البته خدا نکنه)

من روز و شب از خدا  میخوام بمیرم چون واقعا زندگی بدی دارم

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
چرا فکر میکنی با اینور اونور رفتن حاجت میگیری؟؟🤔 مطمئن باش اگر خدا قرار باشه حاجتتو بده ته خونه هم ...

دیدم که میگم

2731
من روز و شب از خدا  میخوام بمیرم چون واقعا زندگی بدی دارم

خدا نکنه . توکل کن به خدا . ایشالله خوشبخت بشی

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشن!

حاجت نمیده نرو 

من سه سال پیش واسه ازدواجم با دلی شکسته رفتم و بادلی شکسته برگشتم حاجتمو نداد .توی صحن حرم خیلی گریه کردم  یه نیم  نگاهی هم بهم نکرد

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 

۴۰ روز سوره یس بعد نماز صب ب نیت شهید تورجی‌زاده بخون ازش بخواه واسطه ازدواجت بشه واینکه سلام مخصوص حضرت فاطمه زهرا..از طرف شهید ب ایشون ابراز ارادت بکن...

خدایاااا بابت همه‌چیز شکر 🤲
2740
تا حالا ۲ بار گرفتم

پس بسپارش به خدا. 

حتما حکمتی توش هستش. 

وقتی از ته دلت بسپری به خدا خودش به وقتش و بهترینش رو بهت میده. هیچوقت زوری نخواه که پشیمون میشی

اینجا هوا برای نفس کشیدن مرا کممممم است.... 

عزیزم حاجت دلتو به شکل یه نامه واسه خدا تو یه برگه بنویس و بذار لای قرآن

خداجون میدونم تنهایی هامو میبینی و از حال دلم خبر داری از اشتیاقم واسه مادر شدن و لحظه شماری و منتظربودن همه رو میدونی، از لحظات امیدواری وناامیدی،از گریه هام از دل شکستم از حسرت هام از آرزوهام همه رو میدونی و میبینیخداجون پس خودت کمکم کن هرچی خیره همون رو واسم پیش بیار که غیراز تو تکیه گاهی ندارم ای خدای بزرگ و ای معبود مهربان و بخشنده من،                      منتظر هدیه بزرگ از سمت تو هستم♥️♥️♥️
حاجت نمیده نرو  من سه سال پیش واسه ازدواجم با دلی شکسته رفتم و بادلی شکسته برگشتم حاجتمو نداد ...

من بعد از چهل روز که برگشتم از مشهد ازدواج کردم البته نبه نیت ازدواج نرفتم ولی بخت خوب ازش خواستمو نصیبم شد

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
پس بسپارش به خدا.  حتما حکمتی توش هستش.  وقتی از ته دلت بسپری به خدا خودش به وقتش و بهتر ...

آخه نمیدونی تو چه شرایطی هستم چون کوچیکتر از من ازدواج کردن و فقط من موندم همه فکر میکنن من خیلی سنم زیاده درحالی که فقط یکسال بزرگترم 

من بعد از چهل روز که برگشتم از مشهد ازدواج کردم البته نبه نیت ازدواج نرفتم ولی بخت خوب ازش خواستمو ن ...

پس چرا رفتم کربلا و نجف التماس کردم که بخت خوب بیاد سراغم هیچی نشد 

یکی اومد ولی از قبلی ها بد تر 

دیدم که میگم

یعنی اینایی ک دیدی شوهر کردن همه کربلا و مشهد رفتن!!!

والا من  کربلا ک نرفتم و مشهدهم بخاطر شوهر نرفتم.

طرز فکرتو عوض کن عزیزم .

نمیخوام ناراحتت کنم ولی  امام رضا و امام حسینو بخاطر شوهر نخواه.

چند تا کتاب بخون رو ذهنت کار کن وقتش ک بشه خودش پیش میاد.

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
2706