2737
2739
عنوان

به نظرتون برم مشهد حاجت میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 39 پست
آخه نمیدونی تو چه شرایطی هستم چون کوچیکتر از من ازدواج کردن و فقط من موندم همه فکر میکنن من خیلی سنم ...

میدونم چی میگی. ولی بسپار به خودش از ته دلت. به حرف هیچکی اهمیت نده. فقط دلت گرفت با خدا درد و دل کن و ازش بخواه. جواب میده بهت. 

هرکسی یه زمانی توی یه سنی به خوشبختی میرسه. واست خوشبختی مهم باشه نه فقط شوهرکردن چون نتیجش ممکنه واست عکس باشه. 

اینجا هوا برای نفس کشیدن مرا کممممم است.... 
پس چرا رفتم کربلا و نجف التماس کردم که بخت خوب بیاد سراغم هیچی نشد  یکی اومد ولی از قبلی ها بد ...

عزیزم حتما صلاحت نیست بسپار به خدا خودش به موقعش بهترین سر راهت قرار میده

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اینایی ک دیدی شوهر کردن همه کربلا و مشهد رفتن!!! والا من  کربلا ک نرفتم و مشهدهم بخاطر شو ...

خوب همه که یه مشکل ندارن اونا به راحتی شوهر کردن ولی من نه پس میرم چون دیرم چند نفر و که رفتم و حاجت گرفتن

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
میدونم چی میگی. ولی بسپار به خودش از ته دلت. به حرف هیچکی اهمیت نده. فقط دلت گرفت با خدا درد و دل کن ...

نه این طور نیست که هر کی دیر شوهر کنه خوشبخت میشه دیدم که میگم

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
2728
خوب همه که یه مشکل ندارن اونا به راحتی شوهر کردن ولی من نه پس میرم چون دیرم چند نفر و که رفتم و حاجت ...

حالا از کجا میدونی اون اطرافیانت ک شوهر کردن تو زندکیاشون خوشن؟ 

نا امیدی بزرگترین  مانع براورده شدن حاجتا ست ‌. شما خیلی نا امیدی. 

با ز هم میگم رو ذهنت و افکارت کار کن بجا فوکوس رو زندگی دیگران.

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
من بعد از چهل روز که برگشتم از مشهد ازدواج کردم البته نبه نیت ازدواج نرفتم ولی بخت خوب ازش خواستمو ن ...

خوشبخت بشی گلی .من یکی تو زندگیمه که خانوادش منو نمیخان .اونا عشایرن و ازدواج سنتی میکنن و از غریبه دختر نمیگیرن،هزار جا دعا گرفتن .دعوا کردن  تهمت بمن زدن که  این ازدواج شکل نگیره ،فعلا هم موفق شدن  وبعد از ماه صفر میخان برن براش یکی از دخترای اقوامش رو نشون کنن.ولی من همچنان امیدوارم که به ازدواجمون رضایت بدن

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
خوشبخت بشی گلی .من یکی تو زندگیمه که خانوادش منو نمیخان .اونا عشایرن و ازدواج سنتی میکنن و از غریبه ...

فدات شم عزیزدلم❤

ان شالله اگه به صلاحه میشه حتما🙏

میتونی تو زندگی عشایری زندگی کنی عزیزم فکراتو کردی؟؟

فدات شم عزیزدلم❤ ان شالله اگه به صلاحه میشه حتما🙏 میتونی تو زندگی عشایری زندگی کنی عزیزم فکراتو ک ...

گلی  ما لر هستیم و دوست پسر و دوست دختر داشتن توی خانواده ها  منظره بدی دارم .شهر نشین هستن ولی افکار قدیمی دارن .صد سال پیش زندگی میکنن فکرشون باز نیست .خودشون واسه پسرهاشون  دختر انتخاب میکنن .حق انتخاب نمیدن به بچه هاشون

2738
گلی  ما لر هستیم و دوست پسر و دوست دختر داشتن توی خانواده ها  منظره بدی دارم .شهر نشین هست ...

ان شالله که کوتاه بیان اونا اگه واقعا دوستت داره باهاشون حرف بزنه راضیشون کنه خب

ان شالله که کوتاه بیان اونا اگه واقعا دوستت داره باهاشون حرف بزنه راضیشون کنه خب

ان شاالله .باهاشون صحبت کرده  یه مدت قطع ارتباط شد با خانوادش ،باز خانوادشه نمیتونه کنارشون بزاره  باهم ارتباط گرفتن و باز لج ولجبازی ومخالفتها رو  از سر گرفتن.

خدا شاهده اینقدر  دروغ پشت سرم می ندازن که دیگه نای دفاع کردن از خودمو ندارم