2737
2734
عنوان

کیاطلادارن چن گرم،؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2377 بازدید | 142 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من زیاددارم ولی دقیق نمیدونم چندگرمن....۱۲۰گرم فکرکنم بشن...گوشوارم توگاوصندوقه شوهرم خونه نیست عکسش ...

عکس النگوهاوومیزاری اجی؟بنطرت سکه پارسیان سبک درحد ۴۰۰تومن خوبه ماهانه براپس انداز؟ارزش داره؟

خیلی نازه اجی چن گرمن؟عکس کل نیم ستتومیزاری؟

نمی دونم فک کنم ۱۰ گرم بشه با زنجیروپلاکش 

یه انگشتر نشون سنگین و حلقه ام دارم بقیه رو ۳ سال پیش فروختم خونمونو عوض کردیم

2740

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
عکس النگوهاوومیزاری اجی؟بنطرت سکه پارسیان سبک درحد ۴۰۰تومن خوبه ماهانه براپس انداز؟ارزش داره؟

آره اونم خوبه ،،،اگه برای پس اندازمیخوای،،طلایه دست دوم هم میتونی بخری بدون ارزش افزوده ومالیاته موقع فروش هم ضررنمیکنی..