2737
2734
عنوان

کیاطلادارن چن گرم،؟

2377 بازدید | 142 پست

سلام دوستان کیا طلادارن ؟بنطرتون تک پوش وگوشواره خوبه ک هردوش بشه ۱۰گرم یا ی تک پوش ۱۰گرمی؟اگ طلادارید میشه عکس بزارید؟ گوشواره قشنگ کی دار عکس لطفا؟تک پوش هم اگ داریدعکس بزارید

من النگو دارم

ولی تک پوش و گوشواره بخر😻

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑                 

چه سوالایی میپرسید🤔

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نام خدا 0گرم 😂

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
2731

🙄

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

من همین یذره رو دارم😄ناقابله😂

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
من النگو دارم ولی تک پوش و گوشواره بخر😻

عکس النگوهاتومیزاری گلم؟چن گرمن؟اجی توگوشواره داری؟ من ۶تاالنگودارم و حلقه وانگشترم ۱۴مردادعروسی کردم سر ی مسیله ک بجاخانواده شوهرم بودطلاگوشواره ودستبتدمو فروختم .

حالا گفتم وام ودیعه ثبت نام کردیم میگیریمش خانواده شوهرم قسط هاشو بدن من ۱۰گرم طلاک فروختم بخرمش حالا بنطرت گوشواره بخرم با ی تک دست متوسط یا ی تک پوش بزرگ

من زیاددارم ولی دقیق نمیدونم چندگرمن....۱۲۰گرم فکرکنم بشن...گوشوارم توگاوصندوقه شوهرم خونه نیست عکسشو بدارم یه حلقه ای ساده توگوشمه..ولی النگودارم تودستم.هردو ده گرم کمه..تک پوش فقط بایدباشه ۱۰یا۱۵گرم 

1حلقه 

1نشون 

1جفتم گوشواره 

شاید 10گرم بشن 

پارسال پول لازم داشتیم سرویس 2تا پلاک زنجیر 3تاالنگو  1جفت گوشوارمو فروختم😢😢😢😢

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد انشالله که باردارمیشم هرکی امضامو خوند واسم صلوات بفرسته تنبلی تخمدان دارم 😢😢😢