2737
2734
سینگونیوم خیلی گل مقاومیه و نور کم خم تحمل میکنه اگه پنجره ای داری که نور ملایم داره با فاصله از پنج ...

وای عزیییییزم چقدر خوب که‌کل فروشی داری ، من عاااااااشق گل وگیاهم حتما فالو میکنم گلم ، شما کدوم شهر هستید 

وای عزیییییزم چقدر خوب که‌کل فروشی داری ، من عاااااااشق گل وگیاهم حتما فالو میکنم گلم ، شما کدوم شهر ...

قربونت عزیزم منم عاشق گلم من کرمانم در خدمتم 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرتون کجای خونه گذاشته، 

ی گوشه خونه گذاشته از پنجره دوره الان ک آفتاب بش کم تر میخوره قشنگ خودشو باز کرده

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2731
عزیییییزم ایکاش قزوین بودید حتما حضوری میومدم خدمتتون

فدات اگه گلی بخوای ارسالم دارم فعلا گل کلکسیونی کمترمیارم بیشتر گلای ساده تر

2738
تقریبا زیاده گلم 

معمولا گیاهانی که نور کم هم میتونن تحمل کنن و رشد داشته باشن سینگونیوم دراسنا کامپکت اگلونما پتوس سانسوریاها و برگ انجیری پدیلانتوس و زامیفولیا اینجور گیاهانی هس که میتونی بگیری و با فاصله از پنجره بذاری که برگشون نسوزه گیاهانی هم نور خوب دوس دارن حسن یوسف شمعدونی کوردیلین بنجامین ها و خیلی گیاهان دیگه هستن عزیزم . اگه نور خوب داری کاکتوس و ساکولنت ها هم خیلی خوبه 

هرگیاهی گرفتی بگو راهنماییت میکنم

2706