2737
2739

گیاه بی ازاریه 

خیلی خوشگله 

من دوسش دارم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
گیاه بی ازاریه  خیلی خوشگله   من دوسش دارم

وااااای من صورتیشووو میخاااام😍😍😍😍

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای من صورتیشووو میخاااام😍😍😍😍

منم خیلی وقته دنبالشم 

فعلا که کرونا اومد دیگه بی خیالش شدم

ولی می خرمش بزودی 

من تا دلت بخواد گل خریدم 

هیچکدوم نمونده 

این مث پتوس می مونه 

بی ازار و کم توقع

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
منم خیلی وقته دنبالشم  فعلا که کرونا اومد دیگه بی خیالش شدم ولی می خرمش بزودی  ...

خیلی خوبه که مثل پتوس میمونه ، اگه ایشالا گرفتم قصد دارم. قلمه بزنم تکثیرش کنم تو کل خونه بذارم 

2731
خیلی خوبه که مثل پتوس میمونه ، اگه ایشالا گرفتم قصد دارم. قلمه بزنم تکثیرش کنم تو کل خونه بذارم  ...

اره منم به خواهرام دادم

ولی یه کم لوس تر 1ز پتوسه تو اب ریشه میزنه میزاری تو خاک می گنده😂

سلام دوستم.من کاج مطبق دارم تو راهرو اپارتمان گزاشتم و تقریبا نور نمیگیره.چند وقت یبار اب بدم؟

سلام عزیزم کاج رو باید بذاری خاکش کامل کامل خشک شه انگشت بزن تو خاک تا یکی دوسانت که خشک بود اب بده و روری دو بار هم اب اسپری کن روش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
چه سوالی داری عزیزم

شبنوم جانم‌یه سوال دیگه برای لب پنجره (بیرون از فضای داخل) که‌ نور مستقیم‌خورشید هم‌ میخوره ، یه گیاه زیبا و‌رونده و‌با دوام که رشدش زیاد باشه و‌سریع آویزون بشه و ترجیحا گل هم‌بده چی معرفی میکنی عزیزم ؟

شبنوم جانم‌یه سوال دیگه برای لب پنجره (بیرون از فضای داخل) که‌ نور مستقیم‌خورشید هم‌ میخوره ، ی ...

پاپیتال و پیچک هست عزیزم پبچ امین الودله گل هاش خیلی خوشبو هس یاس رازقی هم همیطور گل کاغذی هم میپیچه و گل های قشنگی داره نیلوفر هم میپیجه و گل هاش مث شیپوریه قشنگه

2740
اینا به سرما هم‌مقاوم هستن ؟ چون کم‌کم داره هوا سرد میشه

بله ابنا برا محیط بیرون هست سرما رو هم تحمل میکنن ولی خوب اگه بالکن داری میتونی یه پلاستیک اطرافشون بکشی اگه دیدی داره اسیب میبینخ.