2733
2739
باباش کار داشت شهرستان، رفت کمکش، گفت من نرم چون اونجا اذیت میشم شلوغه، منم از خدا خواسته نرفتم عصر ...

ب خونت برو سری بزن اگر نزدیکی ب شوهرتم خبر نده، 

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راحت باش 😬😬😬بزن اون دسته که جرات نداریم جلوشون بریم مسافرت وبیرون خوابن  باید با کرونا کنار ...

بسیار موافقم😂✋👍👍

الان اونایی که به قول خوشون ۷ ماهه از خونه بیرون 

نرفتند میریزن سرمون😑🤦‍♀️

کاربری سوم ام هست که قبلی ها به لطف نی نی یار های عزیزتر‌کییید
2742
ب خونت برو سری بزن اگر نزدیکی ب شوهرتم خبر نده، 

نه بابا

الان تماس تصویری گرفت ببینه بهتر شدم یا نه، شهرستانه

بهش اعتماد دارم انسان مومنی هست

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2740
پسر منم اونجاس بهش ویزا دادن ۱۵ سالشه.. میگم برو درخواست بده منو دعوت کن نمیره از تنبلی

انشالله سلامت باشه عزيزم 

تو اين شرايط سختگيري زياده شايد نميتونه

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
پسر مت شهر گراس هس بردنش آیم یه اتاق داده تنها دلش تنگ میشه مدرسه میره میاد

زير سن هست اميدوارم خوب تلاش كنه و آيندش رو بسازه . چون تو سن خوبي هست فقط كافي تلاش كنه

وای چقدر قشنگ و رویایی😍 انشالله همیشه شاد سلامت باشین گلم

مرسي عزيزم به همچنين 🍀

با تلفن حرف ميزدم دير ديدم پيامتون رو .

زير سن هست اميدوارم خوب تلاش كنه و آيندش رو بسازه . چون تو سن خوبي هست فقط كافي تلاش كنه

مادرم و پدرم خواهر برادرام همشون اتریش و آلمانن فقط من اینجا موندم. پسرمم دولت برد از پیش مادرم. خواهرم سه تا بچه داره وین خونشه. میگم زود بالای سن میشه ۱۸ بشه دیگه نمیتونه منو دعوت کنه نمیتونم اینجا طاقت بیارم. وکیلش گفته برات پاس میگیرم میتونی تو دو ماه مادرتو دعوتش کنی ولی هنوز خبری نیس. مادرم میگه سخته اینجا دعوت . بعد سوال منم اینه که پسرم اگه زیر سن درخواست بده دعوت کردن منو میتونه بالای سن هم دعوت کنه یا نه😞

مادرم و پدرم خواهر برادرام همشون اتریش و آلمانن فقط من اینجا موندم. پسرمم دولت برد از پیش مادرم. خوا ...

هميشه ميتونه شما رو دعوت كنه فقط بايد از نظر شرايط مالي و محل اقامت تامين باشيد

نه بابا الان تماس تصویری گرفت ببینه بهتر شدم یا نه، شهرستانه بهش اعتماد دارم انسان مومنی هست

ن ن ن بد ب دلم افتاد

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706