2737
2734
عنوان

اونایی که از طلا سردرمیارن یا شوهرشون طلا فروصع

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 34 پست
خب الان دلار شده ۲۸تومن یعنی ۲برابر هم رد کرده در حقیقت خواهرت سودی نکرده این ارزش پول ک کمتر شده تن ...

همین که ارزش پولش حفظ شده یعنی سود کرده

جای مردان سیاست بنشانید درخت!!!تا هوا تازه شود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزيزم طلا اسمش روشه هميشه پوله و همه جاي دنيا ارزش داره ولي من خدايي تو كار بورس بازا موندم وقتي همه ...

بورس هم به معنی کیف پول 

طلا یه فلز ارزشمند 

همه جای دنیا هم بورس اعتبار خودشو داره 

من نگفتم طلا و بورس بد هستن من میگم چیزی ک یهو نبض بازار دستش میگیره همه سرمایه هاشونو داخلش تزریق میکنن اگه این نبض ضعیف بشه خیلیا ضرر میکنن 

طلا امن ترین سرمایه گذاری اما تو کشوری ک تحریم و تورم بالای ۱۰۰% داره طلا کسیو پولدار نمیکنه فقط ارزش پول اون شخص حفظ میکنه

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕

شاید یکی دو هفته بیاد پایین ولی در کل روند صعودیه،چن ماه پیش سکه ۷ ت بود من دو تا سکه خریدم دقیق روز بعدش ریزش کرد تا یک هفته ،کلی غصه خوردم ولی الان میبینیم که شد ۱۳ ت

یا پراید خریدم ۴۶ بعدش شد ۴۰ ت ،ولی الان شده ۱۱۰

2740
شاید یکی دو هفته بیاد پایین ولی در کل روند صعودیه،چن ماه پیش سکه ۷ ت بود من دو تا سکه خریدم دقیق روز ...

الان خوشحالی ک پرایدی ک خریدی شده ۱۱۰تومن؟

الان خوشحالی ک پرایدی ک خریدی شده ۱۱۰تومن؟

نه اصلا،چون که پولمون به شدت بی ارزش شده ،همه چی گرون شده نه فقط ماشین من،در ضمن من چن ماه بعد ماشینمو به قیمت خرید فروختم به خواهرم 😉

بله عزیزم اخه یه سریا به نیت پولدار شدن طلا میخرن

نه درواقع فرقی نمیکنه 

مثلا من اردیبهشت 300گرم طلا فروختم گرمی600 خونه خریدیم متری 9تومن الان طلا شده 2برابر خونه شده متری13..شاید الان طلامو گرون تر میفرختم ولی خونه هم باید گرونتر میخریدم...

جای مردان سیاست بنشانید درخت!!!تا هوا تازه شود...
اونکه اره ولی الان صد درصد تحریم شدیم از امروز داریم فک میکنم چ بلایی سرمون میاد 

نترس عزیزم هیچی نمیشه

یه نفر گاوش میزاد گوساله اشو هرروز میزاشت رو دوشش با خودش میبرد چراگاه گوساله وزنی نداشت ک اذیت بشه هرروز اینکارو انجام میداد تا اینکه گوساله گاو میشه بازم خیلی راحت گاو میزاشت رو دوشش و با خودش میبرد دلیلش این بود چون وزن کم کم اضافه میشد شخص متوجه اضافه وزن نمیشد حالا این گرونی هم گوساله ای بوده ک الان گاو شده مردم ایران هم باز رو دوششون میزارن و میرن چراگاه درسته گاهی غر میزنن و ناله میکنن اما همچنان به زندگیشون ادامه میدن

2706