2726

بنظرتون سکه تو ۲ ماه اینده  میادپایین؟دلارچی

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظر من که هرچقدم بیاد پسن زیاد نمیاد 

مخصوصا دلار و یورو 

دیگه رو این حد میمونه

طلا هم قیمتش  فکر نکنم دیگه زیاد پایین بیاد 

مگه قبلا ک گرون شد نهایت چقد اومد پایین خیلی کم

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
بابا بزرگم طلافروشه ما میگیم حاج‌آقا  خدا عمر با برکت بهش بده  حاج آقا میگن میره بالا

طلاهم گرون میشه؟

خدایا روا مدار که گدا معتبر شود. گر معتبر شود ز خدا بیخبر شود💔ازنظر فیمنیست ها (فمنیست نماها)حقوق زن با مرد برابره  اما حقوق زن با زن برابر نیست😏😏امیدوارم توزندگیت یکی مثله خودت سرراهت قرار بگیره حالا برو فکر کن ببین این نفرینه یادعا برا خوشبختی همه آرزو به دلها دعا کنید😘           منتظران ظهور آگاه باشید حسین را منتظرانش کشتند😔 اسلام به ذاته خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانیه ماست🥰

عزیزم کارشناسای بورس یه زمانی اینجا اموزش بورس میدادن مردم تشویق به بورس میکردن بعد ریزش بورس همه اشون جمع کردن رفتن😂حالا کارشناسای طلا و ارز وارد صحنه شدن بهتره از داستان بورس درس بگیریم و با حرف بقیه با سرمایه و پس انداز زحماتمون قمار نکنیم

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
عزیزم کارشناسای بورس یه زمانی اینجا اموزش بورس میدادن مردم تشویق به بورس میکردن بعد ریزش بورس همه اش ...

اره واقعن منم حرفم تاپیک میدادم کددم بانک بهتر همه مبریختن بورس الان پولمم تو ضرر :( 

چ قدم سوال میکررم ممکنه یه هو همه چی خراب بشه میگفتن نه :٪ 

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 

من فقط اینو میدونم طلا هیچوقت ضرر نداره

مخصوصا تو دراز مدت 

هروقت بخری بردی 

خواهرم پارسال 60گرم طلا سوییسی خرید 25تومن هفته بعد ارزون شد گفت ضرر کردم ولی الان همون سرویسو بای 80 بخره

جای مردان سیاست بنشانید درخت!!!تا هوا تازه شود...
اره واقعن منم حرفم تاپیک میدادم کددم بانک بهتر همه مبریختن بورس الان پولمم تو ضرر :(  چ قدم سو ...

هرکاری بدون داشتن اطلاعات صرفا جهت اینکه فقط یه عده انجام میدن بخوای واردش بشی ضرره

مثلا طلا اونس جهانی حتی طلافروشا نمیتونن پیش بینی کنن اگه یکی بیاد رقم تعیین کنه عقل سلیم میگه ایشون یا خودش از رقمی ک داره میده سود میبره یا حرف بقیه رو داره بازگو میکنه یا قصدش بهم زدن بازار

من فقط اینو میدونم طلا هیچوقت ضرر نداره مخصوصا تو دراز مدت  هروقت بخری بردی  خواهرم پار ...

زمانی ک خواهرت طلا خرید دلار چند بود؟

والا دقیق یادم نیست حدود12

خب الان دلار شده ۲۸تومن یعنی ۲برابر هم رد کرده در حقیقت خواهرت سودی نکرده این ارزش پول ک کمتر شده تنها سود خواهرت اینه ک با موج حرکت کرده وگرنه ۸۰میلیون الان با ۲۵میلیون پارسال فرق چندانی نداره

توصیه میشه طلا بخرید فقط واسه اینکه ارزش پولتونو حفظ کنید وگرنه با طلا پولدار نمیشین

عزیزم کارشناسای بورس یه زمانی اینجا اموزش بورس میدادن مردم تشویق به بورس میکردن بعد ریزش بورس همه اش ...

عزيزم طلا اسمش روشه هميشه پوله و همه جاي دنيا ارزش داره ولي من خدايي تو كار بورس بازا موندم وقتي همه دنيا تو ركود هست چطور باور كردن اينجا رونق داره!!!!

2706