2737
2739
عنوان

اونایی که از طلا سردرمیارن یا شوهرشون طلا فروصع

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 34 پست
نترس عزیزم هیچی نمیشه یه نفر گاوش میزاد گوساله اشو هرروز میزاشت رو دوشش با خودش میبرد چراگاه گوساله ...

😅😅😅😅مثال قشنگی زدی حرفم بزنیم در نطفه خفه میشیم ولی اینجوری نمیمونه بلاخره

حرفتو كاملا درسته ولي تو اين اوضاع بورس يك دروع ايلهانه بود

اره دقیقا حرفت درسته دولت بودجه کم اورد از بورس خواست تا حدودی تامین کنه کسری بودجه، الانم دیگه مردم پولی در بساط ندارن بورس همه رو ب خاک سیاه میشونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😅😅😅مثال قشنگی زدی حرفم بزنیم در نطفه خفه میشیم ولی اینجوری نمیمونه بلاخره

خلاصه بسازین با شرایط هرچقدم ک گرونی شد غصه نخورین بالاخره یکی پیدا میشه از این گرونیا جوک بسازه بقیه باهاش بخندن😂😂❤

انشاا...ک همه چی درست میشه و این روزا میگذره قدرت معجزه خدا خیلی قویتر از قدرت تورم و گرونی👐

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
خلاصه بسازین با شرایط هرچقدم ک گرونی شد غصه نخورین بالاخره یکی پیدا میشه از این گرونیا جوک بسازه بقی ...

خداییی پاره شدیم همه ارزوهامون ب فنا رفت حتی میترسیم راجب ارزوها و خواسته هامون فک کنیم ، سه ماهه دارم برنامه ریزی میکنم ی کفش بخرم اونی ک دوست دارم نمیتونم دیگه هم نمیتونم بخرمش حالا این ی خواسته کوچیکه

2728
خداییی پاره شدیم همه ارزوهامون ب فنا رفت حتی میترسیم راجب ارزوها و خواسته هامون فک کنیم ، سه ماهه دا ...

میدونم عزیزم همه تو یه کشتی هستیم فقط یه سریا پایین کشتی هستن یه سریا رو عرشه از حال هم بی خبرن اگه کشتی غرق بشه همه باهم اسیب میبینن فقط یکی زودتر غرق میشه چون پایینتر قرار داره یکی دیرتر...

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕