2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درخواستمو قبول کن

میشه به منم بگی ممنون 

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
بخدا من همش دارم ذکر میگم سوره واقعه رو شاید۱سالی هست ک مبخونم همش چله بر میدارم ولی همش یه سنگی جلو ...

دست به کمکت چطوره  منظورم اینه واقعا صدقه میدی یامیبخشی ازمالت البته این بخودت مربوطه اما صدقه وکمک فراموش نکن برکت ورزق میاره

2738

یکی هست تو یکی از روستاهایه بندر عباس بدون اینکه حرف بزنی میفهمه چی میخوای و مرید جن داره کلا بری میفهمی ترس داره ولی میارزه دستشم بالاست از همسایه ما 7تومن گرفت ب علاوه چندتا گوسفند ک روشون ورد خوند و خونشونو ریخت و داد تو بهشت زهرا خاک کردن😕😕😕 تازه تا موقع حل شدن مشکل هم میاد خونه طرف هرجا ک باشه میمونه اما بیشتر پول میگیره 

یکی هست تو یکی از روستاهایه بندر عباس بدون اینکه حرف بزنی میفهمه چی میخوای و مرید جن داره کلا بری می ...

سلام میشه آدرس یا شماره اش رو بفرستی

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
من دعا نویس با موکل سراغ دارم ...کارش خوبه

سلام درخواست رو قبول کردم میشه شمار ها یا آدرسشون بفرستی

سلام میشه آدرس یا شماره اش رو بفرستی

من ک ندارمش همسایمون برا پسرش اورد جن داشت از بدنش گرفت ی روستایی بنام گچین بندر هست ولی میگفتن مشهوره هر کی بره اونجا بپرسه ملا خوبش کجاست ادرسشو میدن 

من دعا نویس با موکل سراغ دارم ...کارش خوبه

سلام معرفی دعانویس و فالگیر و ممنوعه تو سایت دسترسیتون دفعه بعد بسته میشه

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706