2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه‌ها دعا نویس برای رزق و روزی هم خوبه؟؟؟ما مغازمون مشتری نداره هرکاری میکنیم یکم پیشرفت کنیم نمیشه خیلی درمونده شدیم

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
2728
برا جلب مشتری من شنیدم دعا رو نعل اسب مینویسن 

ممنون عزیزم...دعا نویس یا خودمون بنویسیم اکه میدونی کمکم کن 

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...

یکی تو خانه اصفهانه میگن کارش خیلی درسته ولی بالا. ی یه میلیون در میاد

مجردم  😉 ۷۵بودم 🥴🥴وزنم ۵۵ باید بشم(۶۸/۲۰) 🙃(۶۸/۸۵)🙂(۶۸/۳۰) 🙂(۶۷/۶۵)🙂 (۶۶/۶۵)🙂(۶۵/۱۲)🙃(۶۲/۸۵)🙂         🧡🧡👈💙💙💙
یکی تو خانه اصفهانه میگن کارش خیلی درسته ولی بالا. ی یه میلیون در میاد

ادرس دقیقش کجاست؟؟شماره نداری ازش؟؟؟

نه عزیزم باید سیدی چیزی بنویسه براتون 

مرسی....

به همه اعتمادنکنین   براجلب محبت شوهرتون ذکرای قرانی بگین  برارزق روزی تومفاتیح ...

بخدا من همش دارم ذکر میگم سوره واقعه رو شاید۱سالی هست ک مبخونم همش چله بر میدارم ولی همش یه سنگی جلو پامون میفته خیلی درمونده شدیم....

2706