2733
2734

۱۰ ساله عروسی کردم دو سال مستاجر بودیم زندگی مون عالی بود بعدش شوهرم کنار خونه باباش زمین خرید خودمون ساختیم ۸ ساله پیش شون زندگی میکنیم اوایل زیاد با خونوادش رابطش خوب نبود حتی چند بار برام تعریف کرد از مجردیاش گفت بسکه اذیتم کردن خواستم خونه جدا بگیرم 

خلاصه اومدیم کنارشون زندگی برا من خیلی سخت شد بیش از حد تو همه چی دخالت میکنن بشدت فضول هستن و رفت و امد میکنن بچ هاشون و نوه هاشون ذله ام کردن آرامش ندارم حتی یک روز تو این خونه 

حالا شوهرم چند وقته رام شون شده هرچی بهشون میگه پدرمادرش خواهرش با سر اطاعت میکنه و از من دوری میکنه با من بد شده با اونها خوب 

روز بروز از من دورتر میشه به اونها نزدیک اونها هم بشدت پشت سر عروس بدگویی میکنن میشناسمشون شوهرم بطرز عجیبی خانوادشو میپرسته اونا رو بالتر از هرکسی میبینه هر چی بهش میگم جدا بشیم ازشون قبول نمیکنه  خیلی مشکوکه نکنه براش دعایی چیزی گرفتن دهنشو ببندن ؟

توکلت علی الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

این حرفها چی اونا با سیاست دارن کارو پیش میبرن شما لابد واضح تر ابراز میکنی ناراحتیتو تو هم به اونا علاقه نشون بده حتی الکی مثلا اش بپز بگو ببریم خونه مادرت بزار اگر بدتو میگن خنثی بشه تو هم تعریف کن ازشون اگر چیژی گفت جبهه نگیر تو.هم با سیاست برو

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝

صد در صد دعا نوشتن مادر شوهر منم همین طوری بود این بلاروسرم اورد 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
بیشترشون همینن تا وقتی زن نگرفتن  سردن با خانواده شون  همین که زن میگیرن تازه یادشون میوفت ...

عزیزم بیا رقیبم شو کلا تو همه تایپیک ها که باهمیم😂😐

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

ببین گلم تجربم میگه یا حساس شدی،یا داری خودت رو باکاری از چشم شوهرت  میندازی الان که حس شوهرت اینطور شده زیاد اصرار بر جدایی نکن که بدتر بشه بی افته رو دنده لج،بجاش سعی کن با سیاست عمل کنی بکشیش سمت خودت ،جدا شدن هم بزار واسه وقتی که همه چی بینتون خوبه،حالا دعا و طلسم و اینا هم میتونی سرکتاب باز کنی

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم