2733
2739
عنوان

بنظرتون شوهرم رو چیزی بخوردش دادن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 485 بازدید | 31 پست

احتمالا ی جادویی چیزی دادن بهش

ک یهو اینطوری اطاعت میکنه ازشون

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفها چی اونا با سیاست دارن کارو پیش میبرن شما لابد واضح تر ابراز میکنی ناراحتیتو تو هم به اونا ...

خدای سیاستن اونا

وقتی هم بهشون محبت میکنم شوهرم میگه خانوادم خوبن که تو داری جواب خوبیاشونو میدی اگه باهات بدن تقصیر خودته

توکلت علی الله
2731

ببین مردا سنشون میره بالا قدر پدر و مادرشون بیشتر میدونن، بعد زمان زیادی از اذیت هاشون گذشته و مردها فراموش آرن. شما هم با سیاست باید باشی

اصلا بدشون نگو و نسبت ب کمکی ک همسرت میکنه بهشون بدبین نباش 

چرا یکدفعه اینجوری شد نمیدونم فقط الان حاضره اونا صاحب همه چی بشن ولی من هیچی نداشته باشم خیلی باهام ...

شوهرمنم دقیقامثل کوه پشتم بودیه دفعه دوسه ساله خط قرمزش ننه باسه نمیتونم بگم بالای چششون ابروعه فوق العاده طرف اونارومیگیره اصلااینجوری نبود

منم حس میکنم چیزخورش کردن

منم مادرشوهرم به شدتت فضوله عروسارو اصلا برا نوکری میبینه هرچیم بخاد جلو روشون میگه 

شوهرمم خیلی از خانوادش دوری میکنه همه میگه برام مهم نیستنو اینا

یعنی امکان داره بریم سر خونه زندگیمون اینم مثل شوهره شما بشه😑اگه بشه دق میکنممممم

اصلا باوز کنین یه چی میگم یه چی میشنوین از مادر شوهرم از بس حرف میزنه 

خاله هامو اینا از خونشونم نمیرن میگن اونجا میریم اعصابمونو خراب میکنه از بس تیکه و کنایه میندازه مثلا از خودش خیلی تعریف میکنه بعد همون کارو یکی دیگه انجام بده بد میدونه😑

2740
چطوری بفهمیم  دعا نوشته

ببین گلم چیزی ک برا من اتفاق افتاد من و شوهرم دیوونه وار عاشق هم بودیم ی مدت از خانوادش دور بود ازشون بدی دیده بود یهو ورق برگشت من ادم بده شدم اونا فرشته رفتارای شوهرم روز ب روز سرد تر و بی روح تر میشد تا اینکه رفتم پیش ی دعا نویس گفتن مادرش و خالش برای جدای و  سردیه ما دعای ارمنی گرفتن ما حتی تا دم محضر هم رفتیم ک طلاق بگیریم با ی بچه ولی دعارو باطل کردم متاسفانه بازم دارن ادامه میدن 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
ببین مردا سنشون میره بالا قدر پدر و مادرشون بیشتر میدونن، بعد زمان زیادی از اذیت هاشون گذشته و مردها ...

بدیه زنشون یادشون نمیره بدیه خانوادهاشون یادشون میره😕😕😕😕😕😕این کاراشون خیلی رو مخه

ببین گلم چیزی ک برا من اتفاق افتاد من و شوهرم دیوونه وار عاشق هم بودیم ی مدت از خانوادش دور بود ازشو ...

وایییییییی چه بدددد

واقعا چه سودی میبرن از کاراشون 

جز اینکه یه زندگی رو بهم میریزن 

من باشم تا عمر دارم نمیبخشمشون

الان باهم خوبین؟

خدای سیاستن اونا وقتی هم بهشون محبت میکنم شوهرم میگه خانوادم خوبن که تو داری جواب خوبیاشونو میدی اگ ...

چیزی نگو بزار تو.ذهنش این باشه به مرور میفهمه سمت شما کشیده میشه ببین تو باهاش سرت رو یه بالشت بس تو جلوتری

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝
وایییییییی چه بدددد واقعا چه سودی میبرن از کاراشون  جز اینکه یه زندگی رو بهم میریزن  من ...

من فقط منتظر چوب خدام چون خیلی خیلی عذابم دادن خیلی بلاها سرم اوردن من هی دعا باطل میکر م هی میرفتن سنگین تر مینوشتن دیگ خسته شدم گفتم بذا برن بنویسن خدا بلخره ی روزی جوابشونو میده 

نه الانم همونطوریم فقط تنها سودی ک داشت تونستم از شوهرم حق طلاقو حضانت بچمو بگیرم 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
بدیه زنشون یادشون نمیره بدیه خانوادهاشون یادشون میره😕😕😕😕😕😕این کاراشون خیلی رو مخه

چون اونا از هم خون هستن. 

شما مگه بدی پدر و مادر و یا خواهر و برادرتون یادتون میمونه و کینه دارین؟