2737
2739
عنوان

فرق ما و اون چی بود؟

262 بازدید | 28 پست

یادمه کلاس شیشم بودیم ، قرار بود برا آزمون تیزهوشان آماده شیم ، مدرسه کلاس تست گذاشته بود و چندتا کتاب معرفی کرده بودن ... همه ماهایی که قصد داشتم بریم تیزهوشان کلاس شرکت میکردیم و تست کار میکردیم ، یکی از هم کلاسیامونم بود که معلم ما مامانش بود و اونم مثل ما تو همین کلاسا شرکت میکرد.

اما یه دختره دیگه بود که هیچکدوم از این کلاسارو شرکت نمی‌کرد و کتاب تست هم نمی‌خرید... چون از اول دبستان باهاش بودیم میدونستیم به گفته خودش هیچ کلاس زبان یا ورزشی یا اضافه ای نمی‌رفته... حتی کلاس تقویتی مدرسه هم شرکت نمی‌کرد هیچوقت... اما همیشه تو آزمونای پیشرفت تحصیلی اول بود... مامانش معلم بود ولی تو یه مدرسه دیگه... 

خلاصه اینکه بعد آزمون تیزهوشان نتایج اومد... هیچکی از مدرسه ما حتی همون دختری که مامانش معلممون بود و خیلی خرخونی میکرد و معلممون همیشه بهش کمک میکرد قبول نشده بود ... فقط منو یه سه نفر دیگه نمونه اورده بودیم... 

تنها کسی که تیزهوشان قبول شده بود همون دختره بود که هیچ کلاسی نمی‌رفت! من الان برام سواله فرق ما با اون چی بود؟؟ درسته شاید باهوش و با استعداد بود اما باهوش تر از اونم تو کلاس و مدرسه ما بود....

هوشش بیشتربود

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرکنم سهمیه شاهدوفرهنگی هم لحاظ میکنن حتی یه موردقهرمان کشوری بوده باهمون لوح تقدیرش قبولش کردن

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2728
2738

منم هیچ کلاسی نرفتم و وقتی ابتدایی بودم فقط من هم نمونه آوردم هم تیزهوشان

ببین نیازی نیست دائم درس بخونی یا از همه باهوشتر باشی مهم اینه چقد مفید بخونی و چقد حواس جمع باشی

بعضيها تو كلاس ياد ميگيرن ، از جمله خودم .

هميشه شاگرد اول بودم ولي از همه بازيگوشتر .

چون تو كلاس ياد ميگرفتم حوصله خوندن نداشتم.

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
فکرکنم سهمیه شاهدوفرهنگی هم لحاظ میکنن حتی یه موردقهرمان کشوری بوده باهمون لوح تقدیرش قبولش کردن

پس چرا اون دختره معلم ما که معلممون فرهنگی بود و مامانش کلاس میفرستادش قبول نشد؟ اون حتی تو درس از من بهتر بود چون مامانش بهش کمک می‌کرد اما نمونه هم قبول نشد......

2706