2733
2739
عنوان

ایابعدفوت حساب متوفی مسدودمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4418 بازدید | 205 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه وکیل بگیر هر پولی که بعد زمان فوتی منتقل شده باشه جرم مگه اینکه همسرتون به کسی وکالتی چیزی داده ب ...

مگه بعدازفوت هم وکالت میتونن بدن ب کسی؟

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
2731
خیلی دوندگی داره تو دادگاه هم میگه سخت بتونی ثابت کنی چون اوناهمه پشت همن من تنهام پارتی هم زیاددارن ...

اونو که مطمئن باش ی جوری زمین میخورن که خودشون هم نفهمن از کجا خوردن ولی شما هم وظیفه ار حق خودت و بچت دفاع کنی

کاش همون لحظه فوت مسدودمیشدخانواده شوهرم قبل گواهی فوت حسابا رو خالی کردن

عزیزم خدا بیامرزه همسرتون، چرا فوت شدن چندسالشون بود 

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔
میتونی مهریتو به اجرا بذاری و از پدرشوهرت بگیری

گذاشتم ولی هیچی نزاشتن ک بشه مهرمو بگیرم همه چیوقبل فوت سندزدن 

2738
هیچی هیچی حتی جهازخودمومیگن بخاطردرمان شوهرت پیش فروش کردیم طلاهام توخونه بودن میگن ماک طلاندیدیم&nb ...

فاکتورارونداری؟ببین مامان من سرطان داشت لحظات آخرش به داداشم وکالت دادیکی اومدتوبیمارستان کل حسابو داداشم برداشت برواول یه وکیل خوب پیداکن بگوجریان چیه بعدم شکایت کن وای خداچه کثافتایی پیدامیشن به نوه شونم رحم نکردن

هیچی هیچی حتی جهازخودمومیگن بخاطردرمان شوهرت پیش فروش کردیم طلاهام توخونه بودن میگن ماک طلاندیدیم&nb ...

عزیزم اینا دزدیه با یه وکیل راحت میتونی محکومشون کنی مهریه ات هم از اموال پدر شوهرت میکیرن بهت میدن

خدایا امید هیچ کسی رو ناامید نکن
سلامت باشی همه زندگی شوهرم دست اونابوده خونه رو یه ماه قبل فوت شوهرم ک حال درستی نداشته سندزدن بنام ...

شوهرت چه جوروی تونسته همچین ظلمی در حق بچه خودش کنه

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
یه وکیل خبره پیداکن باهاش مشورت کن بعدبروشکایت کن تاقرون آخرشوبگیربچت وارثه یعنی چی هیچی ندادن

ن بابا هیچی ندادن میگن هیچی نیس درصورتی ک وضع مالی شوهرم عالی بود

2706