2733
2739
عنوان

ایابعدفوت حساب متوفی مسدودمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4422 بازدید | 205 پست
وا مگه کارت شوهرت پیش اونا بوده؟شوهرت کی فوت کرده؟تسلیت میگم

سلامت باشی همه زندگی شوهرم دست اونابوده خونه رو یه ماه قبل فوت شوهرم ک حال درستی نداشته سندزدن بنام خودشون ماشینم قولنامه کردن وسایل زندگی منومیگن بخاطرهزینه های درمان پیش فروش کردن ۵۰گرم طلاموبالاکشیدن هیچی واسه منوبچم نزاشتن

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
چجوری خالی کردن با کارت 🤔 اگر شاهد مدرکی داشته باشید میتونید ثابت کنید چون زمان فوتی مشخص زمان ان ...

پس میتونم پیگیری کنم وپولا رو برگردونم کل زندگیمونوبالاکشیدن خونه ماشین خالی کردن کارت ک کاری نداشته واسشون

سلامت باشی همه زندگی شوهرم دست اونابوده خونه رو یه ماه قبل فوت شوهرم ک حال درستی نداشته سندزدن بنام ...

خاک تو سرشون که مال یتیم رو خوردند....واای از خدا نمیترسند...اگه میتونی شکایت کن ازشون...حتما پیگیر باش..شده وکیل بگیر

باعابربانک چقدمیتونن برداشت کنن خونواده شوهرم بعدفوت قبل صدورگواهی فوت حسابا رو خالی کردن

واهیچی به توندادن؟اوناازکجامیدونستن شوهربیچارت قراره بیمیره بروشکایت کن بدون اجازه حساب همسرموخالی کردن

2738
سلامت باشی همه زندگی شوهرم دست اونابوده خونه رو یه ماه قبل فوت شوهرم ک حال درستی نداشته سندزدن بنام ...

یه وکیل بگیر هر پولی که بعد زمان فوتی منتقل شده باشه جرم مگه اینکه همسرتون به کسی وکالتی چیزی داده باشند 

احتمالا ریختن به کارتای خودشون وگرنه در روز نمیشه پول زیادی گرفت شکایت کنید مشخص میشه

خداکنه بتونم ثابت کنم دلم خوشه یکم توحسابامونده باشه مهریه اموبگیرم

پس میتونم پیگیری کنم وپولا رو برگردونم کل زندگیمونوبالاکشیدن خونه ماشین خالی کردن کارت ک کاری نداشته ...

اره چون توی بیمارستان زمان فوت ثبت میشه

توی بانک هم تمام حساب ها مشخص چه تاریخی منتقل شده 

اگه به حساب خودشون منتقل کرده باشند کاملا مشخص و یجور دزدی حساب میشه

2706