2733
2739
عنوان

من خیلی به شوهرم وابسته ام و این خیلی اذیتم میکنه، چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 62 پست
نمیذاره مستقل باشم هیچا بدون خودش نمیذاره برم ن کلاسی ن تفریحی ن دوستی هیچی میشینم برنامه کودک نگا ...

خب منم همینم دیگ عزیزم تو بالکنم نمیتونم برم 

ولی دارم درس میخونم بهش میگم همیشه من یه استاد دانشگاه ماهر میشم واقعا هدفمه . خونه میشینم فیلم نگاه میکنم واسه خودم فیلم دانلود میکنم میزارم کنار زمانایی کو نیس خودمو سرگرم میکنم . قبلن عین چی گریه میکردم چرا با دوستاش میره چرا منو دوست نداره چرا منو محل نمیده چرا اخه اینجوریه اونجوریه کم کم عادی شد همه چی من بدون تو میمیرم فلانو بسارو بهمان چون مادر پدرمم فوت شده دیگ داغون تر بودم . الانم همینما ولی بروز نمیدم فقط همین 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب منم همینم دیگ عزیزم تو بالکنم نمیتونم برم  ولی دارم درس میخونم بهش میگم همیشه من یه استاد د ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم

ایشالا موفق و خوشبخت و عاقبت بخیر بشین کنار همدیگه

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
تو دیگه رو دست من بلند شدی دمت گرم😂

خخخخخ

یبار گیر داده بودم بااااااید بیای بریم برا اون بچه حرومزادت سیسمونی بخریم بیچارع تا ی هفته تو شوک بود وای خدا😂😂😂😂

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
2728
وای منم از این حساسیتا دارم، حالا باز خوبه شما ی چیز واقعی دیدی و ناراحت شدی، شوهرم با دوستاش رفته ب ...

نباید اینارو بگی دیگ مثن اگه چهار ساعت ازش خبری نیس یه پیامک بزنی بگی چند ساعتی هست ک ازت بی خبرم گفتم حالتو بپرسم اومیدوارم هر جا هستی حالت خوب باشه 

وای خاک تو سرم چیکار کنم ک یادم بره و قانع شم گذشتش ب خودش مربوطه ن من؟

هر کسی در گذشته خطا داره و هیچ کس معصوم نیست... گذشته ش رو به سرش نزن چون ممکنه دیر یا زود روزگار تو رو بر سر همون سفره ای که همسرت نشسته بنشونه... این حدیثه کاملا من دیدم صدق هم کرده.... 

گذشته شو به رخش نکشون نسبت به الانش حواست باشه

هر کسی در گذشته خطا داره و هیچ کس معصوم نیست... گذشته ش رو به سرش نزن چون ممکنه دیر یا زود روزگار تو ...

اره حق با توعه راس میگی باید خودمو اصلاح کنم ممنون از تلنگرت🌷🌷🌷😍😍💙💙💙💙

2740
خیلی بده وابستگی کم کن حتما مردا خیلی زود خسته میشن از اویزون بودن 

نه اویزونش نیستم، کم پیش میاد گله کنم یا وقتی میگه نمیتونم اصرار کنم، فقط خودم اذیت میشم⁦☹️⁩

بابا تو دیگه کی هستی، لعنتی چقدرم ب فکر بودی... سیسمونی میخریدی😂 حالا حاضر بودی مثل بچه خودت دوسش ...

وای نههههههه اینجوری میگفتم تا مچشو بگیرم ببینم اگ چیزی هست خودشو لو میده یا نه😂😂😂

وای نههههههه اینجوری میگفتم تا مچشو بگیرم ببینم اگ چیزی هست خودشو لو میده یا نه😂😂😂

😂 منم یبار میخواستم مچ شوهرمو بگیرم ی سری چرت و پرت گفتم، بعد ی مدت گفت حالا یادته اینجور گفتی گفتم میخواستم از زیر زبونت حرف بکشم😂 گفت وای خدا من چقدر ساده بودم

2706