2733
2734
عنوان

من خیلی به شوهرم وابسته ام و این خیلی اذیتم میکنه، چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 62 پست
حالا ازینی ک گفتمم بدترم ی کارای عجیبی میکنم...الانم دارم گریه میکنم ک چرا دو سال پیش تو خیابون وایس ...

ای بابا اینکه خیلی بده واقعن اذیت میشی من خودمم ی حساسیتایی دارم ولی ن اینقدر ما رفته بودیم ماه عسل ازونور ی خانومی دو چمدون بزرگ دستش بود ما هردومون ی چمدون شوهر بهش کمک کرد ایتقدر ناراحت شدم رفتم هر چی دنبالم میدویید صدام میکرد محلش ندادم بیچاره اون آخرین بارش بود ب کسی کمک میکرد🤭🤭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه شوهرم خودشم خیلی بهم وابسته هس ، ولی کارای بیشتری داره برا انجام دادن، خدای مشکله، برا همین کمتر ...

عزیزم اتفاقا نباید اذیت شی وقتی کار میکنه وقتی مرخصی داره تو اینجوری بهش بگو 

بگو مرسی ک بخاطر رفاه من زحمت میکشی امید وارم بتونی خوب استراحت کنی که خستگی تو تنت نمونه. 

حساسم نشو خانمی دنبال رفاه زندگیته نه خوش گذرونی تو باید حمایتش کنی اتفاقا سرش غر نزنی ازش تشکر کن همیشه 

ای بابا اینکه خیلی بده واقعن اذیت میشی من خودمم ی حساسیتایی دارم ولی ن اینقدر ما رفته بودیم ماه عسل ...

وای خدا من بودم همونجا هم اونو میکشتم هم خانومه رو هم خودمو

وای خیلی بده

مخصوصا اینکه گذشته و دوران جاهلیتشو هروز میکوبم سرش و دعوا میندازم بنده خدا یبار گریه کرد خودشو زد گفت بابا تو ک اون موقع نبودی من سنم کم بود چرا هی میکوبی سرم

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
2731
ای بابا اینکه خیلی بده واقعن اذیت میشی من خودمم ی حساسیتایی دارم ولی ن اینقدر ما رفته بودیم ماه عسل ...

اینجور رفتارها باعث میشه شوهرتون یواشکی یه کاری انجام بده.. طوری که نفهمید...مردها خوب بلدن قایمکی کاری کنند که زنشون نفهمه...

باشه ممنون، دقیقا همینطوره ها مثلا دو روز گوشیم خراب بود زنگ میزد ب گوشی مامانم یا اعضای خانواده دوس ...

من غذارو درس میکنم همیشه دیگ از صب ولی سر سفره از اون تشکر میکنم که ددرامد خونه از اونه پس اگه نبود این سفره هم نبود یه طوری ک مردونگیو حس کنه

واسه خودت سرگرمی یا حتی یه شغل درست کن و سعی کن مستقل فکر کنی

اره سر کار میرم فقط ، قبل کرونا باشگاه و کلاس میرفتم خیلی وابستگیم کمتر بود، الان بخاطر بیکاری اینجوری شدم

اینجور رفتارها باعث میشه شوهرتون یواشکی یه کاری انجام بده.. طوری که نفهمید...مردها خوب بلدن قایمکی ک ...

واقعا؟؟؟باید چجوری باشیم ک خیانت نکنن قایمکی؟

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
2738
وای خدا من بودم همونجا هم اونو میکشتم هم خانومه رو هم خودمو وای خیلی بده مخصوصا اینکه گذشته و دورا ...

وای خدای من.... 

هیچ کس رو بخاطر رفتار اشتباهش سرزنش نکنید... در حدیث هست اگر کسی رو سرزنش کنید اینقدر دنیا به شما فرصت میده که همون خطای شخص رو انجام بدید تا مورد سرزنش قرار بگیرید... 

وای خدای من....  هیچ کس رو بخاطر رفتار اشتباهش سرزنش نکنید... در حدیث هست اگر کسی رو سرزنش کنی ...

وای خاک تو سرم

چیکار کنم ک یادم بره و قانع شم گذشتش ب خودش مربوطه ن من؟

نمیگم محل نده . سعی کن هدف داشته باشی اون موقع میدونع جز اون به هدفت فک میکنی هیچ وقت کاری نمیکنه از دستت بده چون میدونه ادم مستقلی هستیو به تنهایی میتونی به همه هدفات برسی 

نمیگم محل نده . سعی کن هدف داشته باشی اون موقع میدونع جز اون به هدفت فک میکنی هیچ وقت کاری نمیکنه از ...

نمیذاره مستقل باشم هیچا بدون خودش نمیذاره برم ن کلاسی ن تفریحی ن دوستی هیچی

میشینم برنامه کودک نگا میکنم یا شعر بچگونه میخونم تنها سرگرمیم اینه🔫😐

بحث خیانت همه چیز منظورم نیست... شما وقتی یک نفر رو حبس میکنی اون دنبال آزادی می دویه و گاهی ممکنه منحرف بشه یا منحرف نشه هم طبق سلیقه شما نخواهد بود

مردها اوایل عقد و عروسی پرشورن و این شور همیشگی نیست و به حرف و خواسته های زنشون می‌کنند اما بعد از مدتی خود واقعیشونو رو می کنند.... و اگه زیاد محدود کنیدشون از شما دوری می‌کنند.. 

من که به شوهرم همممه جوره اعتماد دارم فکرمم مشغول نمیکنم مگه به چشم خودم ببینم چیزی... همسرمم میدونه بهش اعتماد دارم حس خیلی خوبی داره و احساس تکریم و خودشو میدونه نزدم محترمه،  آرامش خوبی داره

حالا ازینی ک گفتمم بدترم ی کارای عجیبی میکنم...الانم دارم گریه میکنم ک چرا دو سال پیش تو خیابون وایس ...

وای منم از این حساسیتا دارم، حالا باز خوبه شما ی چیز واقعی دیدی و ناراحت شدی، شوهرم با دوستاش رفته بود مسافرت نامزد ی دوستشم بود، منم با خودم گفتم وقتی نامزدش هس حتما دوستای دختره هم هستن، کلی گریه کردمو حرص خوردم🤣وقتی اومد هی تیکه مینداختم ک تو رفتی ج.ن.ده بازی😑 تا بهم ثابت کرد ک دوستاش نبودن، الان یادش میوفتم از خودم خجالت میکشم😅

وای منم از این حساسیتا دارم، حالا باز خوبه شما ی چیز واقعی دیدی و ناراحت شدی، شوهرم با دوستاش رفته ب ...

وای خدا منم😆😆😆 حالا یبار میگفتم چن تا بچه داری میگف بسم الله دختر ینی چی گفتم فک کردی من خرم نمیدونم از چن نفر بچه داری

ی مدت دغدغم این بود 😆

2706