2733
2739
عنوان

من خیلی به شوهرم وابسته ام و این خیلی اذیتم میکنه، چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1676 بازدید | 62 پست

زیادی وابسته باشی و بخوای همش باهات چت کنه و روزاول مرخصی بیاد پیشت و فلان و فلان.....

بعدازیه مدت شوهرت سرد میشه و خسته،چون اصولا مردا دوست دارن همیشه مستقل و آزادباشن و درکل،وقتی زیاااادی به یکی پیله کنی و وابسته باشی اون ازت کناره گیری میکنه.

یه آقایی توی همین سایت گفتن همسرم بخاطر وابستگی زیادش خستم کرده بااینکه عاشقشم،واینکه دعوا کرده بودن و خانومش رفته بود خونه باباش

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه سالو نیم دوست بودیم، دوسالم هست عقد کردیم

توصیه من بهت اینه ک  اصن چت نکن باهاش سعی کن یه کاری کنی خودتو سرگرم کنی مثن فیلم ببینی تا خودش بهت زنگ بزنه و بگه دلش تنگ شده توهم بگو منم عزیزم گفتم کار داری منم داشتم به کارام میرسیدم . همیشه کاراتو با این فعل به کار ببر حتی اگه هیچ کاری نکنی بگو داشتم کارامو انجام میدادم به چشمش جذاب بیای . بعدم زیاد انلاین نباش چت نکن خودش زنگ بزنه حالته اعتراضی یا به بیان دوستمون شکارچی باشه 

با همین وابستگی قطعا بعد یه مدت همسرت ازت سرد خواهد شد چون آقایون ذاتا دوس دارن شکارچی باشن تا شکار ...

خب چکار کنم وابستگیم کم بشه؟ 

قبل از کرونا باشگاه میرفتم و با دوستام بیرون میرفتم، فکر میکنم کمتر بهش وابستگی داشتم، الان فقط سر کار بعدم خونه، بنظرم چون بیکارم وابستگیم شدید شده

2728
مشاور و روانشناس برا شما خیلی ضروریه

حالا ازینی ک گفتمم بدترم ی کارای عجیبی میکنم...الانم دارم گریه میکنم ک چرا دو سال پیش تو خیابون وایساد تا دوتا زن رد بشن بعد حرکت کرد

همش فک میکنم حتما ازونا خوشش اومده ک وایساده...دیوونه شدم مشاورم رفتم بی فایده بود

خثتیخاثوثحثثتثخثحیکوییجثثکویخث۶هوسویث۹ثخیویوی هووووووووووو هیییییییییییی هاااااااااااا ثتثحثثتیاثحثحثتیت
توصیه من بهت اینه ک  اصن چت نکن باهاش سعی کن یه کاری کنی خودتو سرگرم کنی مثن فیلم ببینی تا خودش ...

باشه ممنون، دقیقا همینطوره ها مثلا دو روز گوشیم خراب بود زنگ میزد ب گوشی مامانم یا اعضای خانواده دوساعت حرف میزد، بعد بقیه موقع ها هر یکی دو هفته تلفنی حرف میزدیم اونم فقط دوسه دقیقه

2738

سعی نکنم بگی اره من فقط دلم میخاد با تو باشم یه جوری بهش القا کن تو به جز اون دلخوشیایه دیگه ای هم داری مثه دوس خوب مثه بیرون رفتن با مادرت خوش گذشتن بهت . اینجوری میترسه از دستت بده . 

منم عین تو داغون کردم خودمو بعد دیدم عاقلانه باید عمل میکردم . 

خب چکار کنم وابستگیم کم بشه؟  قبل از کرونا باشگاه میرفتم و با دوستام بیرون میرفتم، فکر میکنم ک ...

آره قطعا

بیکاری یکی از عوامله به حرف اینا که میگن طبیعیه گوش نده اگه وابستگیتو کم نکنی هم دچار مشکل میشی هم بیشتر ازت فاصله میگیره 

برای زتندگیت برنامه داشته باش کتاب بخون و همیشه برای همسرت جذاب بمون کلا مردها از زنهای چسب خوششونننن نمیاد شاید در ابتدا هیچی نگن بعد از چشم میفتی مطمئن باش

منم شدیدا وابسته بودم...بچه‌دار که شدم شوهر رفت واسه خودش😁 شوهرم میگه نه به اون موقع که همش بهم چسبیده بودی، نه به الآن که اصلا تحویلم نمیگیری😝 ولی اغراق میکنه، اونقدرام بی تفاوت نیستم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
طبیعیه دیگ همه اکثرا این جورین منم تو دوران عقدم حیلی سخت بود برام شوهرم محل نمیداد اصن بهم بیشتر با ...

نه شوهرم خودشم خیلی بهم وابسته هس ، ولی کارای بیشتری داره برا انجام دادن، خدای مشکله، برا همین کمتر وقت میکنه برامن خودشم همش عذر خواهی میکنه، ولی من حساس میشم گاهی

خودتونو تغییر بدید. مردها گاهی غار تنهایی دارند دوست ندارند دم پرشون زیاد بچرخید... من خودم 17 ساله ازدواج کردم.. وقتایی که میفهمم میخواد فکر کنه یا  به تنهایی نیاز داره کاریش ندارم و خودمومشغول امورات میکنم و گرنه خیلی دست و پا گیر و خسته کننده میشم براش... 

متعادل باشید... زن وابسته کم کم نظرات خودشم محول میکنه به شوهرش و زندگی از شراکت به یک بعدی بودن کشیده میشه خودتونو ارتقا بدید و از نقش آویزون به یک زنی که همسرتون روی شما بتونه تکیه کنه گاهی تبدیل بشید... زنهای سازنده مقتدر مستقل و درعین حال با محبت و زنانه دوست داشتنی تر از مدل زنهای وابسته و..  هستند

باشه ممنون، دقیقا همینطوره ها مثلا دو روز گوشیم خراب بود زنگ میزد ب گوشی مامانم یا اعضای خانواده دوس ...

خوبه عزیزم . بیشتر وابسته به خودت باش خودت حاله خودتو خوب کن با خودت حرف بزن . موزیک گوش کن 

فیلم ببین انلاین باش بعضی ساعاته روز اما با رفیقت حرف بزن به ایشون پیام نده به هیچ وجه . 

2706